adplus-dvertising

Köpeği Silahla Vurup Balkondan Atanlar Serbest Bırakıldı

İstanbul Kadıköy'de bir köpeği silahla vurup balkondan atan şahıslar yakalandı. Mahkemeye gönderilen şahıslar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Takip et
Köpeği Silahla Vurup Balkondan Atanlar Serbest Bırakıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Kadıköy’de bir köpeğin silahla vurularak balkondan aşağı atıldığının ihbar edilmesinin ardından polis birimleri harekete geçti. Binanın yakınında silahla vurulan köpeğin cansız bedeni bulunurken, olayla alakalı gözaltına alınan 3 kişiye çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartları uygulandı.

SİLAHLA VURULAN KÖPEK BALKONDAN ATILDI

Olay Kadıköy Dumlupınar Mahallesi’nde 16 Eylül günü oldu. Söylentiye göre vatandaşlar bir evden silah sesi duyulduğunu ve bir köpeğin balkondan aşağı atıldığını ihbar ettiler. Bunun ardından polis birimleri harekete geçti.

POLİSLER KÖPEĞİN CESEDİNİ BULDU

Olay yerine intikal eden polisler ihbarın yapıldığı binanın karşısında ateşli silahla vurulmuş köpeğin cansız bedenini buldu. Evde gerçekleştirilen incelemelerde balkonda kan izleri ve iki tane boş kovan bulundu.

ŞÜPHELİLER SERBEST BIRAKILDI

Gerçekleştirilen çalışma neticesinde ikamette bulunan A.I adlı şahıs göz altına alındı. Öte taraftan ayrıca ikamet sahibi kişinin yakalanması için de çalışmalarda aynı mahallede bir otomobilde şahsı fark eden polisler dur ihtarında bulundu. Fakat ikamet sahibi otomobiliyle kaçmaya başladı. Kovalamaca neticesinde ev sahibi S.Y.C ile B.A otomobilde yakalanarak gözaltına alındı. Balkonda yakalanan A.I adlı şahsın uyuşturucu ticareti yapmaktan, S.Y.C’nin evden hırsızlık, B.A’nın ise kasten yaralama gibi suç kayıtları bulunduğu fark edildi. Adliye gönderilen zanlılar hakkında adli kontrol şartları uygulandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.