Konya’da Platonik Aşk Cinayeti!

Konya’da meydana gelen olayda, komşusunun kızı olan öğretmen Şeyma Sarı ile kız kardeşi Tuğba Sarı’yı öldüren ve anneleri olan Hacer Sarı’yı da yaralayan Muzaffer Canpolat, “Şeyma ben evdeyken değişik şekilde öksürüyordu. Benimle iletişim kurmak için bu şekilde öksürüyor.” dedi.

DHA’nın aktardığı haberde, olay Konya’nın Selçuklu ilçesinde 27 Haziran günü meydana geldi. Ayakkabı atölyesinde çalışan ve 3  çocuk babası olan Muzaffer Canpolat, 2014 yılında Hollanda’dan döndü. Eşinden ayrı olduğu için yalnız yaşayan cani adam, karşı komşusu olan Burhanettin Sarı evden ayrıldıktan sonra eline aldığı tabanca ile kapıda bekleyen, Hacer Sarı ile kızları Şeyma ve Tuğba’nın yayına gitti.

İddia edilene göre “Sizinle konuşmamız gereken bir konu var, konuşup halledelim.” diyen Canpolat’a Hacer Sarı, “Bizim seninle konuşacağımız bir şey yok.” dedi ve kendilerine yaklaşan Canpolat’ı itti. Bunun üzerine arkasında sakladığı tabancayı çeken Muzaffer Canpolat, Hacer Sarı’yı başından vurdu. İçeri kaçan Şeyma ve kardeşi Tuğba Sarı’nın peşinden giden Canpolat, evin içine saklanan iki kız kardeşi vurdu. Olaydan sonra yakındaki polis merkezine giden katil, teslim oldu.

“ONU SEVDİĞİMİ SÖYLEYECEKTİM”

İfadesi alınan Muzaffer Canpolat’ın “2014 yılında Hollanda’dan geldim. Tuğba ve Şeyma’yı çocukluklarından beri tanırım. Şeyma’nın bana karşı hareketlerinden dolayı değişik duygular içerisine girdim. Şeyma ben evdeyken değişik şekilde öksürüyordu. Şeyma benimle iletişim kurmak için bu şekilde öksürüyordu. Şeymaların evinden benim evimin duvarına vurma gibi sesler geliyordu. Bir gün balkonda sigara içerken Şeyma’nın aşağıya gittiğini gördüm. Balkona el işareti yaptığını, bu el işaretinden Şeyma’nın benimle konuşmak istediğini anladım. Ben de aşağıya indim. Şeyma ile dolmuş durağında karşılaştık. Şeyma’nın beni beklediğini hissettim. Şeyma bilerek, dolmuşa binmedi. Bu sırada Hacer evden çıkarak Şeyma ile konuşmama fırsat vermedi. Fırsatım olsaydı Şeyma’ya onu sevdiğimi söyleyecektim. Bir süre sonra Şeyma’nın babası Burhanettin bana, ‘Şeyma’yı neden takip ettiğimi’ sordu. Aramızda tartışma çıktı. Sarı ailesinin, nasıl olduğunu bilmiyorum ama evime girdiklerini hissediyorum. Tuvaletin içerisinde ve lavabonun altına sarı bir şeyler dökülmüş. Yatak odasında da bayan parfümü gördüm.” diyerek olayı anlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı