Konya’da Kaya Sansarını Öldürüp Direğe Bağladılar

Konya'da akıllara durgunluk veren bir vahşet yaşandı. Kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından, bir kaya sansarı öldürülerek direğe yön levhasına bağladılar. Ekipler sansarı öldüren kişi veya kişilerin peşinde.

Konya’da akıllara durgunluk veren bir vahşet yaşandı. Kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından, bir kaya sansarı öldürülerek direğe yön levhasına bağladılar. Ekipler sansarı öldüren kişi veya kişilerin peşinde. Kaya Sansarı, Konya’nın Merkez Meram ilçesine bağlı Hatip caddesi üzerinde yer alan yön levhasının üzerine ayak, gövde ve başından bağlanmış bir şekilde bulundu. Sansarı asılı gören vatandaşlar durumu Doğa Koruma  ve Milli Parklar 8’inci Bölge Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Gelen ekipler kaya sansarını olay yerinden alarak incelemek üzere götürdü. Caniler polis ekiplerince aranıyor.


TAM BİR CANİLİK

Mevlana Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği’nin Başkanı Gonca Cansoy, yaşanan olayın bir canilik olduğunu vurgulayarak, ”Bu tam bir canilik. Başka bir açıklaması olamaz. İnsanlara ne oluyor anlamıyorum. Bir canlıya bunu nasıl yapabilirler? Bunu yapan ya da yapanların bir an önce bulunup cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı