Konya’da Kan Donduran Cinayet

Konya’nın Selçuklu ilçesi Sancak Mahallesi Karabük Sokak’ta kan donduran bir cinayet işlendi. Kocasının kendisine sürekli küfür ettiğini ve yeni taşınan komşusundan kıskandığını söyleyen kadın, kocasının başını gece uyurken keserle ezdi.

Konya Selçuklu’da akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Sancak Mahallesi Karabük Sokak’ta oturan Sağdıç ailesi, anne vahşetiyle yıkıldı. Katil zanlısı Fadik Sağdıç, kocası Veysel Sağdıç’ı, gece uykusundayken başına keserle vurmak suretiyle öldürdü.

BANA KÜFREDİYOR VE BENİ KISKANIYORDU

Konya Selçuklu’da yaşanan vahşetin detayları kan dondurdu. Kocasının sürekli kendisine küfür ettiğini ve yeni taşınan komşusundan kendisini kıskandığını söyleyen kadın, Nisan ayında televizyonda izlediği bir cinayetten esinlendiğini ifade etti. Bir kadının kocasını keserle öldürdüğü haberini hatırladığını söyleyen kadın, kocasını da bu şekilde öldürdüğünü söyledi.

POLİSİ ARAYIP ”KOCAMI ÖLDÜRDÜM” DEDİ

Olaydan sonra polis ekiplerini arayan Fadik Sağdıç, ”Kocamı öldürdüm.” diyerek kendisini ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli incelemelerden sonra Fadik Sağdıç’ı gözaltına alarak emniyete sorgu için götürdü. Kadının, sorgusundan sonra adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı