Konya Valisi Orhan Toprak Oturuş Fotoğrafı ile Gündeme Oturdu

24 Kasım Öğretmenler Günü programında bacak bacak üstüne atan bir kişiyi uyaran Konya Valisi Orhan Toprak'ın bacak bacak üstüne attığı fotoğraf gündem oldu

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle yapılan etkinliğe giden Konya Valisi Orhan Toprak, bacak bacak üzerine atan kişiyi “Birader sen öğretmen misin?” diyerek terslemişti. Sosyal medyada gündem olan görüntüyle alakalı açıklama yapan Vali, “Kızdığım şahıs muhabirmiş. Öğretmen olsa da olmasa da bu tarz oturuş uygun olmaz” dedi. Olaya tepki yapmaya devam ederken Vali’nin bacak bacak üzerine attığı görüntü sosyal medyada paylaşıldı.

VALİNİN FOTOĞRAFI GÜNDEME OTURDU

“Öğretmen gibi otur da bir görelim. Allah Allah!” biçiminde tepkisini ifade eden Vali’nin bacak bacak üzerine attığı görüntü sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Görüntüyü retweet eden çok sayıda kişi tepki yağdırdı. Bir kişi ise, “Birader sen Vali misin? Düzgün otur, gözlüğü de çıkar” yorumunu yaptı.

Konya Valisi Orhan Toprak Oturuş Fotoğrafı ile Gündeme Oturdu

Vali, gündemden düşmeyen bu sözlerinin sonrasında bir açıklama paylaştı. Vali Toprak, mesele ile alakalı şöyle söyledi: Öğretmenler Günü dolayısıyla yapılan ve çok güzel geçen program sırasında maalesef can sıkan bir olay yaşandı. Programda yaptığım konuşmam esnasında protokolde oturan bir şahsın oturma şeklinin asgari nezaket ölçülerinin çok dışında olması nedeniyle, kendisine öğretmen olup olmadığını sordum. Şahsın, kafası ile olumlu işaret yapmasının ardından bir ikazım oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı