adplus-dvertising

Kontrolden çıkan otomobil markete daldı, 2’si çocuk 5 kişi kazadan kıl payı kurtuldu

Bursa’da bir marketin önünde yaşanan kazada, kontrolden çıkan araba marketin camına çarptı. O sırada orada bulunan 2’si çocuk 5 kişi kazadan kıl payı kurtuldu. O anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı.
Takip et
Kontrolden çıkan otomobil markete daldı, 2’si çocuk 5 kişi kazadan kıl payı kurtuldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kaza, dün akşam saat 17.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Soğanlı Mahallesi Çelebi Mehmet Bulvarı üstünde bulunan toptan malzeme satan bir süper marketin önünde yaşandı.İddiaya göre, markete alışverişe gelen kadın şoför arabasını park etmek istediği sırada araç kontrolden çıkarak hızla marketin camına ve kirişine çarptı. O sırada mağaza çalışanı 2 kişi, 2 çocuk ve bir yaşlı kadın daorada bulunmaktaydı. Şans eseri kaza ucuz atlatılırken, o dakikaları mağaza sorumlusu anlattı.

Dükkanın içerisine girseydi daha kötü şeyler olabileceğini söyleyen mağaza sorumlusu Ragib Aslan, “Kaza, akşam üstüne doğru saat 17.30 sıralarında oldu. Galiba ehliyetini yeni almış bir kadın şoför aracıyla beraber kontrolsüz bir biçimde gelerek mağazanın dış kısmına çarptı.

Bu esnada çarptığı yerde bizim iki görevlimiz ve yaşlı bir teyzemizle iki çocuk orada duruyordu. Allah’tan kazayı kıl payı atlatıyorlar. Bu biçimde kazayı atlattık. Yaşlı teyzemize de çarpıyor ama çok şükür kötü bir şey yok. Kazayı ucuz atlattı herkes” şeklinde konuştu.

O anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ise, mağaza önünde duran araç park kısmındaki demir korkulukları aşan araba mağazanın camına çarpıyor. O sırada 2’si çocuk 5 kişi kazadan kıl payı kurtuluyor. Yaşlı kadın otomobilin aynasının çarpması neticesi yere düşüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.