Komşularını Bahçede Cansız Yatarken Buldular!

Samsun'da çığlık üzerine bahçeye koşan bina sakinleri, 49 yaşındaki kadının çıplak haldeki cansız bedeniyle karşılaştı.

Samsun’a bağlı İlkadım ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Evlerinde oturdukları sırada gelen çığlık sesi üzerine bahçeye koşan bina sakinleri, beton zemin üzerinde isminin Hülya olduğu öğrenilen 49 yaşındaki kadının cansız bedenini buldu.


Çıplak olduğu öğrenilen kadının cesedini görünce şoka giren bina sakinleri, polisi ve ambulansı arayarak olay yerine çağırdı. Apar topar devlet hastanesine kaldırılan talihsiz kadın, doktorların tüm gayretlerine rağmen hayata tutunmayı başaramadı. Olay karşısında neye uğradıklarını şaşıran bina sakinleri de 49 yaşındaki kadının daha önce intihar girişiminde bulunduğu ve 4 yıldır psikolojik tedavi gördüğünü belirtti. Talihsiz kadının intihar mı ettiği yoksa camdan mı düştüğü bilinmiyor.

ERKEK ARKADAŞININ İFADESİ ALINDI

Dehşete düşüren olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan ekipler, iki saat önce evden ayrıldığı tespit edilen erkek arkadaşının ifadesine başvurdu. İfadesinde uzun süredir Hülya isimli kadınla gönül ilişkisi olduğunu belirten sevgilisi, yaşanan olayla herhangi bir bağlantısının olmadığını vurguladı. İfadesine başvurulan komşuları da cesedi bulunan kadın uzun süredir içine kapanık olduğunu ve kimseyle konuşmadığına dikkat çekti. Talihsiz kadının kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi raporundan sonra netlik kazanacak.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı