Komiser “Gel Dertleşelim” Dedi, Kanser Hastası Adam İntihardan Vazgeçti

Antalya'da falezlere çıkarak hayatına son vermek isteyen 38 yaşındaki kanser hastası adam, olay yerine gelen komiserin "Gel çay içip dertleşelim" sözleri üzerine intihardan vazgeçti.

Antalya’da ilginç bir intihar girişimi yaşandı. Falezlere çıkarak hayatına son vermek isteyen 38 yaşındaki kanser hastası A.G. olay yerine gelen polislerin ikna çabaları sonucu intihardan vazgeçti.


“KENDİMİ ÖLDÜRECEĞİM”

Olay gece 4 sıralarında Muratpaşa ilçesi Konyaaltı Caddesi’ndeki falezlerde meydana geldi. Eşi ile sorunlar yaşayan 38 yaşındaki adam evinden ayrıldı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Bunun üzerine aile polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. 38 yaşındaki adamı her yerde arayan polis onu falezlerde, denizden 30 metre yüksekte otururken buldu. Bunun üzerine polislerle vatandaş arasında konuşma başladı. Ailesi ile sorunları olduğunu, kanser tedavisi gördüğünü ve bunun için hayatına son vermek istediğini söyleyen adamı ikna etmek ise kolay oldu.

KAFEDE ÇAY İÇTİLER

Komiser Ahmet Kılınç, intihar etmek isteyen vatandaşın yanına giderek “Gel dertleşelim, çay içelim seninle” dedi. Bu sözler üzerine ikna olan adam kayalıklardan inerek komiserin yanına gitti. Sahildeki bir kafede oturup dertleşen komiser ile vatandaşın sohbeti dakikalarca sürdü. İntihardan vazgeçen adam ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü, ardından da serbest bırakıldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı