adplus-dvertising

Komedyen Hasan Can Kaya’dan “seyircisi gerçek değil” iddialarına tepki!

Candaş Tolga Işık’ın programına misafir olan komedyen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programı izleyicilerinin gerçek olmadığı iddiası üstüne resti çekti. Izleyicilerinin gerçek seyirci kitlesi olduğunu belirten Kaya, “Cast olduğunu ispatlasınlar programımı veririm” şeklinde konuştu.
Takip et
Komedyen Hasan Can Kaya’dan “seyircisi gerçek değil” iddialarına tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Exxen’de yayınlanan Konuşanlar programını sunan başarıl komedyen Hasan Can Kaya, TV100’de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına misafir oldu. Programıyla gündemden düşmeyen Kaya, izleyicilerinin oyunculuk ajansından getirildiği iddiasına yanıt verdi.

“SEYİRCİMİN CAST OLDUĞUNU İSPATLASINLAR PROGRAMI VERİRİM”

Programına katılan herkesin gerçek izleyicisi olduğunu belirten Hasan Can Kaya, “Seyircilerimin bırak cast olmasını bir kişi de çıkıp ‘Hasan Can’ın ekibinden bana şu cümleyi dedirttiler’ desin ben programımı veririm. 100. bölümü çektik. O cümleyi o yanıtı nasıl verdi diyenler oluyor. Benim zaten işim bu. Bu herkesin yapamayacağı bir vaziyet. Bizim işimizde hep bir hile arama var. Eleştirmek isteyen her zaman bir şey bulur zaten” şeklinde konuştu.

Komedyen Hasan Can Kaya’dan “seyircisi gerçek değil” iddialarına tepki!

“REHAVETE KAPILMAK BENİ BİTİREBİLİR”

Hasan Can Kaya, Candaş Tolga Işık’ın “Sansür kaygısı var mı?” sorusu üstüne sözlerine şu şekilde devam etti: “Kaygının sonu yok ama yaşamamaya çalışıyorum. Ara Sıra kendime Hasan Can programı fazla kestin diyorum, bunlar yayınlanmalıydı diyorum. Kitle büyüdüğü için taviz vermek durumundaydık. Mizah biraz cüret işidir. Cüretin altını doldurmak gerekiyor. 30 yaşından sonra başarılı olmamım hayırlı tarafı bu oldu. Eskiden olsa kitleyi kaybetmeyeyim diyerek büyük tavizler verebilirdim. Şu anda uzun vadede beni neyin bitirebileceğini biliyorum. Beni rehavet bitirebilir. Mizah yapma isteğin azalır ve neşeni kaybedersen o mizahçı bitmiştir.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.