Kolay Yoldan Zengin Olmak İstediler, Suçüstü Yakalandılar

Elazığ’da zengin olma hayali kuran 4 kafadar, hazine aramak için kazdıkları çukurda baskın yapan ekipler tarafından keklik gibi avlandı.

Elazığ’da kolay yoldan zengin olmak isteyen 4 kafadar, ellerindeki haritadan yola çıkarak belirledikleri alanda kaçak kazı yapmaya koyuldular. Bu sırada bölgede drone ile arazi taraması yapan ekipler, kazı yapan definecileri fark etti. Görüntülerin ardından harekete geçen ekipler, zengin olma hayali kuran 4 kişiyi kazdıkları çukurda suçüstü yakaladı.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kaçak kazı yapan definecilerin sayısında bir hayli artış oldu. Kaçak kazı yapan definecilere göz açtırmayan ve sürekli arazi taraması yapan ekipler, son olarak Elazığ’da 4 kafadarı suçüstü yakaladı. Drone uçurarak bölgeyi sürekli denetim altında tutan ekiplerin gözüne bir evin bahçesinde kazı yapan 4 kişi takıldı. Görüntüleri yakından inceleyen ekipler, bu kişilerin kaçak kazı yapan defineci olduğunu fark etti. Yapılan tespitin ardından harekete geçen ekipler, gittikleri adreste kazı yapan 4 kafadarı keklik gibi avladı.

HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ

Ekipleri karşılarında görünce neye uğradıklarını şaşıran defineciler, apar topar gözaltına alındı. Zengin olma hayali kurarken jandarma ekiplerine suçüstü yakalanan definecilerin işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. Kaçak kazı yapan 4 defineciye sorgularının ardından para cezası verilmesi bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı