adplus-dvertising

Kocasını öz amcası ve eniştesiyle aldatan kadına tazminat cezası!

F.D. 19 sene önce evlendiği 4 çocuğunun annesi A.D.’nin öz amcası ve eniştesiyle ilişki yaşadığını ve iki çocuğunun da kendisinden olmadığını öne sürerek boşanma davası açtı. Yapılan testte iki çocuğun F.D.’den olmadığı gün yüzüne çıktı. Mahkeme, kadını kusurlu bularak 50 bin lira manevi tazminat ödemesine hükmetti.
Takip et
Kocasını öz amcası ve eniştesiyle aldatan kadına tazminat cezası!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan davaya göre, temizlik görevlisi olarak çalışan F.D. (44) ile A.D. (36) 2003 senesinde evlendi. Çiftin bu evliliğinden 4 çocuğu dünyaya geldi. İddiaya göre F.D. 13 ve 6 yaşlarında olan iki çocuğunun kendisinden olmadığını çevresinden duydu. Bu vaziyeti eşine sorduğunda iki çocuğunun da kendisinden olmadığını öğrenen F.D. büyük şok yaşadı.

Kocasını öz amcası ve eniştesiyle aldatan kadına tazminat cezası!

Kız çocuğunun kız kardeşinin eşinden, oğlunun da öz amcasından olduğunu eşinin itirafıyla öğrenen F.D. duyduklarına inanamadı. Çocuklarının kendisinden olup olmadığının tespiti için Aile Mahkemesi’ne başvuran F.D., soy bağının reddi davası açtı. Adli Tıp Kurumu’ndan gelen DNA neticesinde iki çocuğunun da kendisinden olmadığını bir defa daha mahkemede öğrenen ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayan F.D., bu kez eşine ‘zina’ sebebiyle boşanma davası açtı.

‘EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM’

Eşinin ihaneti sebebiyle evlilik birliğini sona erdirmek mecburiyetinde kaldığını dava dilekçesinde söyleyen F.D., maruz kaldığı manevi yıkım sebebiyle 100 bin lira manevi tazminat ile kendisinden olan iki çocuğunun velayetini istedi. Boşanma davasının duruşmasına katılan A.D. ise eşini çok sevdiğini, evliliğinin devam edebileceğini fakat aileler araya girdiği için bunun mümkün olmadığını söyledi.

Duruşmada dinlenen tanıklar da A.D. isimli kadının eşi F.D.’nin amcasıyla kaçtığını, küçük çocuğun da o kişiden olduğunu belirtti. Kararını açıklayan mahkeme, F.D.’nin açtığı davayı kabul ederek çiftin ‘zina’ sebebiyle boşanmasına karar verdi. Mahkeme, öte yandan A.D.’yi kusurlu bularak boşandığı kocası F.D.’ye 50 bin lira tazminat ödemesine hükmetti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ
11 Mayıs 2022, 08:53 tarihinde yazildi

NE MİDESİZ NE AŞAĞILIK AHLAKSIZ, ALLAHTAN KORKMAZ BİR KADINMIŞ..! BÖYLELERİNİ İDAM EDECEKSİN İDAM.! İDAM YASASI GERİ GELSİN BU GİBİ SUÇLAR İÇİN

  • Cevapla
  • 0