Kocasını öldürüp penisiyle kızartma yaptı!

Kocası ile boşanma aşamasında olan ve aralarında meydana gelen anlaşmazlık yüzünden kocası Andre’yi öldürdüğünü itiraf eden Brezilyalı kadın yaptıklarıyla dehşete düşürdü. Dayane Cristina Rodrigues ismindeki kadın kocasını bıçak darbeleriyle öldürdükten sonra cesedini parçalara ayırdı. Penisini ise tavada kızarttığı sırada gözaltına alındı.
Takip et
Kocasını öldürüp penisiyle kızartma yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kocasını bıçak darbeleriyle öldüren, penisini de kesip tavada kızartan kadın, korkunç cinayet sonrası yargılanmaya başladı.

Brezilya, Sao Goncalo kentinde meydana gelen akılalmaz cinayeti konuşuyor. 33 yaşındaki Dayane Cristina Rodrigues, kocası Andre’yi öldürmekten ve cesede saygısızlık yapmak suçlarından yargılanıyor.

10 senedir beraber olan fakat iki senedir ayrı yaşayan çiftin boşanma aşamasında olduğu söylendi. Sıksık kavga eden çift olay gecesi gene şiddetli bir münakaşaya tutulmuştu. Fakat bu kavga Dayane’nin kocası Andre’yi vahşice öldürmesiyle neticelendi.

PENİSİNİ TAVADA KIZARTTI

33 yaşındaki kadın kocasını defalarca bırçaklayarak öldürdü ve cesedi parçalamaya başladı. Penisi tavaya koyup kızarttığı sırada ise olay yerine gelen polisle karşı karşıya kaldı.

Kocasını öldürüp penisiyle kızartma yaptı!

Birlikte bir pizza dükkanı işleten çiftin 8 yaşında bir oğlu ve 5 yaşında bir kızı bulunuyor. Cinayet anında ise çocukların, çiftin yanında bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

”KENDİNİ SAVUNMAK İÇİN YAPTI”

Cinayet öncesi çiftin bir mekanda içki içtikleri söylenirken Dayane’nin avukatı, kocasının kendisini öldürmeye çalıştığını bu sebeple kendini savunmak için kocasını öldürmek mecburiyetinde kaldığını belirtti. Dayane’nin avukatı öte yandan Andre’nin devamlı eşine, ayrılması vaziyetinde başka bir erkekle ilişki yaşamasına izin vermeyeceğini belirterek kadını tehdit ettiğini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.