Kocasını Keserle Öldüren Kadın:Bana Tecavüz Ediyordu

Geçtiğimiz hafta 53 yaşındaki eşi Veysel S.’yi uykusunda başına keserle defalarca vurarak öldüren Fadik S. (46) ifadesi ortaya çıktı. Kendisine o gün bile tecavüz ettiğini söyleyen kadın, yineden inayet işlediği için pişman olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz hafta yaşanan eş cinayetinde, Fadik S., kocası Veysel S.’yi uykusunda, başına vurduğu keser darbeleriyle öldürmüş, sonrasında da polisi arayarak kendisini ihbar etmişti. İfadesi alınan ve işlemleri tamamlanan kadının ifadesindeki detaylar ortaya çıktı.

BAŞKALARIYLA BİRLİKTE OLDUĞUMU SÖYLEYİP BANA TECAVÜZ EDİYORDU

Verdiği ifadede, kocasının evlendikleri ilk günden beri alkol kullandığını ve kendisini dövdüğünü söyleyen kadın, ”Başkalarıyla birlikte olduğumu söyleyip bana tecavüz ediyordu” dedi. Kocasının, kendisini sürekli ölümle tehdit ettiğini söyleyen kadın, kimsenin buna inanmadığını ve dayak yediğini bile korkudan kimseye doğru düzgün söyleyemediğini ifade etti.

PİŞMANIM

Kocasının bütün bu kötülüklerine rağmen cinayet işlediği için pişman olduğunu ifade eden Fadik S., bir anlık hırsla yaptığını ve şimdi olsa asla böyle bir şey yapmayacağını söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı