Kocasını bıçaklayan kadının ifadesi “kendisi beni zorladı”

İstanbul Esenyurt'ta bir kadın tartıştığı kocasını sırtından bıçakladıktan sonra kendisini eve kapattı. Gözaltına alınan Fadime T. karakol çıkışında basın mensuplarına "Kendisi beni zorladı, isteyerek yapmadım" dedi.

Olay, dün saat 18.30’da Esenyurt Üçevler Mahallesi’nde yaşandı. Aile içi kavga ihbarını alan polis ekipleri adrese gittiğinde sırtına bıçak saplanmış olan Recep T. adlı kişiyi ikamet ettiği dairenin kapısının önünde buldu. Polis ekipleri, Recep T. için olay yerine ambulans istedi. Ambulansa alınan Recep T. çevrede bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

Polis ekipleri daha sonra Recep T.’yi sırtından bıçaklayan eşi Fadime T.’nin daire içinde olduğunu tespit etti ve kapıyı açmasını istedi. Kapıyı açan Fadime T. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Karakoldaki işlemlerinin tamamlanmasının sonrasında adliyeye sevk edilen Fadime T. karakol çıkışında gazetecilere “Kendisi beni zorladı, isteyerek yapmadım” şeklinde konuştu. Mahkemeye çıkarılan Fadime T. serbest bırakıldı. Sırtından bıçaklanan Recep T.’nin de sağlık vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı