Kocasını Aldatan Kadın 25 Bin Lira Tazminat Ödeyecek!

7 yıllık eşini, arkadaşlarıyla aldatan kadına, Zina yapmak suçundan 25 bin lira para cezası verildi.
Takip et
Kocasını Aldatan Kadın 25 Bin Lira Tazminat Ödeyecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzmir'de yaşayan, Cengiz D. ve Gülşen Ş. D.'nin 7 yıllık ilişkileri ayrılık iddiasıyla sonlandı. Spor salonu işletmecisi olan Cengiz D. eşi uyurken telefonunu karıştırınca hayatının şokunu yaşadı. Bir arkadaş ortamında eşinin kendine olan kırıcı tavırlarına anlam veremeyen genç adam şüphelenmeye başladı.

Cengiz D. 7 yıllık karısının, sürekli evlerine girip çıkan aile dostları ile samimi hareketlerinden şüphe duyunca, genç kadının uyurken telefonunu karıştırdı. Karısının telefonunda arkadaşıyla samimi fotoğraflar ve mesajlar bulan talihsiz adam, bunları delil göstererek boşanma davası açtı.

TANIKLAR HER ŞEYİ ANLATTI

Gülşen D., eşinin spor salonunda tanıştığı Erhan Ş. ile olan birlikteliğini tüm delillere rağmen her ne kadar inkar etse de, tanıkların delilleri her şeyi ortaya çıkardı. Spor salonunda gizli saklı çok kez görüşen ikiliyi öpüşürken görenler mahkemede, Cengiz D.'ye tanıklık etti.

7 yıllık evlilikleri esnasında eşini yakın arkadaşıyla aldatan kadına mahkeme örnek olacak bir ceza verdi. Çiftin boşanmasına karar veren Aile mahkemesi, aldatan kadına ise 25 bin lira tazminat cezası verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.