Kocasına Kızıp Rize’den Kaçtı, Eskişehir’de Bulundu!

20 yaşındaki kadın, kocasının telefonuna el koyması sonrası evden kaçtı. Özel ekip kuran polis 20 yaşındaki kadını Eskişehir'de buldu.

Kocasının, kullandığı telefonunu elinden aldığı gerekçesiyle evden kaçan ve günlerdir kendisinden haber alınamayan Rizeli Başak Çamkerten, Eskişehir’de bulundu.

Rize’de yaşayan ve 3 ay önce hayatını Mehmet Çamkerten ile birleştiren genç kadın, kocasının cep telefonuna el koyması sonrası 24 Haziran’da kayıplara karışmıştı. 1,5 aylık hamile olan 20 yaşındaki kadının bulunması için emniyete başvuran kocasının talebi doğrultusunda özel ekip kuran emniyet güçleri genç kadının izini sonunda buldu. 300 saati aşan görüntü kayıtlarını inceleyen polis ekipleri Başak Çamkerten’in Eskişehir’de bir evde kaldığını tespit etti.

EVİNE DÖNMEK İSTEMİYOR

Eşi ile ciddi bir tartışma yaşadığı için evden kaçtığını dile getiren 1,5 aylık hamile kadın, evine dönmek istemediğini dile getirdi. Bunun üzerine hareke geçen Aile Bakanlığı ekipleri genç anne adayını bir sığınma evine yerleştirdi. Başak Çamkerten polise verdiği ilk ifadede, cep telefonunu aldığı için eşi ile tartıştığını, tartışmanın büyümesi üzerine evi terk ettiğini söylerken araya giren aile büyüklerinin çabasına rağmen evine dönmemekte ısrarcı davrandı. Şaşkın koca ise büyük bir sorunları olmadığını söyleyip eşinin evine dönmesini istedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı