Kocası Tarafından Vurulan Kadının Bacağı Kesildi

Manisa'da eşinden boşanmak isteyen Sibel Köse, hakkında uzaklaştırma kararı verilen eşi Mustafa Köse tarafından pompalı tüfekle iki bacağından vuruldu. Sağ bacağındaki damarları kopan talihsiz kadın, bacağını kaybetti. Çiftin boşanma davası ise devam ediyor.
Kocası Tarafından Vurulan Kadının Bacağı Kesildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Habertürk’ten Emrah Doğan’ın haberine göre, Manisa’da şiddetli geçimsizlik yaşayan Sibel-Mustafa Köse çifti, Sibel Köse’nin açtığı şiddetli geçimsizliğe bağlı boşanma davası sebebiyle karşı karşıya geldi. Sibel Köse’nin boşanma isteğini kabul etmeyen ve kadını bu konuda tehdit eden adam, 19 Temmuz gecesi saat 23.10’da Fatih Parkı’nda boşanma aşamasında olduğu eşi Sibel Köse’yi pompalı tüfekle bacaklarından vurdu.

Kocası Tarafından Vurulan Kadının Bacağı Kesildi

Mustafa Köse

İKİ BACAĞINDAN DA YARA ALAN KADININ SAĞ BACAĞI KURTARILAMADI

İki çocuk annesi Sibel Köse oğlunu getirdiği parkta, eşinin açtığı ateşle iki bacağından vuruldu. Diz kapağı parçalanan ve kanlar içinde yere düşen kadın hastaneye kaldırıldı. Kan akışının mümkün olmadığı, kangren olan sağ bacağı kesilen kadın bu vahşi saldırı sebebiyle bacağını kaybetti. Ölümün kıyısından dönen kadının, kadınlar ve çocuklar üzerine çok sayıda yazısının olduğu öğrenildi.

Kocası Tarafından Vurulan Kadının Bacağı Kesildi

Sibel Köse

KOCAM BENİ HAPİSTEN ÇIKINCA ÖLDÜRECEĞİNİ SÖYLEMİŞ

Talihsiz kadın, Mustafa Köse’nin arkadaşına, ”Git Sibel’e söyle yarım bıraktığım işi, 3-5 yıl sonra hapisten çıkınca tamamlayacağım” dediğini öğrendiğini ve ölüm korkusunu yaşamaya devam ettiğini, devletin kendisine ve kendisi gibi olan kadınlara sahip çıkacağına inandığını söyledi. Türk Adaleti’ne güvendiğini söyleyen kadın, en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum dedi.

Sibel Köse kaybettiği tek bacağı ile hayallerini çalan ve boşanma aşamasında olduğu eşinin en ağır cezayı almasını istiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.