adplus-dvertising

Kocası tarafından dövülen Nuran Özdemir hastanede öldürüldü!

Antalya’da işkenceci eşi Ramazan İpek’i öldüresiye dayak yediği esnada silahla öldürdüğü iddiasıyla yargılandığı davada “Ceza Verilmesine Yer Olmadığı”na hükmedilerek tahliye edilen Melek İpek olayının bir benzeri de İstanbul’da meydana geldi. Eşi tarafından acımasızca darp edilen Nuran Özdemir, eline geçirdiği bıçağı rastgele savurdu. Yaralanan koca, hastanede öldü. “Amacım öldürmek değildi” diyen Nuran Özdemir tutuklandı.
Takip et
Kocası tarafından dövülen Nuran Özdemir hastanede öldürüldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İki çocuğuyla beraber yaşayan Nuran Özdemir’in (46) kocası Ahmet Özdemir boşanma davası açtığı için farklı bir evde kalıyordu. Geçtiğimiz günlerde karısının Eyüpsultan’daki evine gelen Ahmet Özdemir, hakaretler savurarak eşine kapıyı açmasını belirtti.

“KENDİSİNİ SAVUNMAK İÇİN ELİNE BIÇAK ALDI”

Sabah’ın haberine göre, kapıda ağır hakaretlerle komşuları rahatsız edeceğini düşünen genç kadın, kapıyı açınca darba uğradı. Başından kan aktığını gören kadın, kocasının saldırısından kurtulmak için mini buzdolabının üstündeki bıçağı eline alarak rast gele etrafa savurmaya başladı. Bu esnada darp edilmeye devam edilen kadın evden kaçmak isterken kızının çığlıklarını işitince geri döndü ve kocasını kanlar içinde buldu. Yeğenine polisi ve ambulansı aramasını belirten Nuran Özdemir yerde yatan eşine tampon yapmaya başladı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Ahmet Özdemir yaşamını yitirdi.

Kocası tarafından dövülen Nuran Özdemir hastanede öldürüldü!

“BENİ İCRALIK YAPIP EVİ TERK ETTİ”

Gözaltına alınan Nuran Özdemir, polis merkezindeki ifadesinde, 15 senelik eşinin kendisine boşanma davası açtığını, ikametinde 9 yaşındaki oğlu ve 14 yaşındaki kızıyla yaşadığını anlattı. Ahmet Özdemir’in 3 senedir başka bir kadınla yaşadığını, beraber yaşadıkları esnada da eve devamlı alkollü geldiğini ve kendisiyle çocuklarını darp ettiğini belirtti.

Eşinin iş yeri açarken ve otomobil alırken kendi bilgilerini kullandığını belirten genç kadın, kocası yüzünden borçlandığını bu sebeple icralık olduğunu belirterek, “Dün gece gene huzurumuzu bozmak için gelmeseydi bu olaylar olmayacaktı” şeklinde konuştu.

Emniyetten Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Nuran Özdemir, eşinin ölümünden dolayı çok pişman olduğunu, amacının öldürmek değil kendisini korumak olduğunu ifade etti. Nuran Özdemir tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.