adplus-dvertising

Kocaeli’de 7 dilenci kadın birbirine girdi, o anlar kameraya yansıdı

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 7 dilenci kadın birbirine girdi. Çıkan kavgada dilenen bir kadının kucağındaki çocuğu umursamadan saç saça baş başa kavga etti. O anlar ise başka bir vatandaş tarafından an be an kaydedildi.
Takip et
Kocaeli’de 7 dilenci kadın birbirine girdi, o anlar kameraya yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesi Yahyakaptan Mahallesi üstünde bulunan caddede yaşandı. İddiaya göre, dilenen 7 kadın önce tartıştı sonrasında kavgaya tutuştu. Bir kadının ise kucağındaki çocuğa aldırış etmeden öbür kadınlarla saç saça baş başa kavga etmesi dikkatlerden kaçmadı. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle sonlanan kavga bir vatandaş tarafından an be an kayda alındı.

“Biz kavgayı ayırmadık çünkü kavga esnasında cüzdanların çalınma olaylarını duyduk”

Kavgayı gören ve bu tür kavgalarda ayırmak isteyenlerin cüzdanlarının çalındığını belirten Ahmet Metin adlı vatandaş, “Konunun ne olduğunu bilmiyorum ama 6-7 kadın burada kavga etti. Özellikle birinin elinde 2 yaşlarında bir çocuk da vardı. Çocuğa aldırış etmeden kavga ettiler. Biz kavgayı ayırmadık çünkü kavga esnasında cüzdanların çalınma olaylarını duyduk. Polise haber verdik fakat onlar gelene kadar ayrıldılar ve gittiler. Devamlı buraya gelip dileniyorlar ve esnaflar onlardan bıktı. Burayı mesken ettiler. Özellikle akşam saatlerinde Arap turistlerin peşini hiç bırakmıyorlar, bir şeyler aldırıyorlar. Devamlı bağırış çağırış oluyor” şeklinde konuştu.

Kocaeli’de 7 dilenci kadın birbirine girdi, o anlar kameraya yansıdı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.