Kocaeli Gebze’de Zabıtalar Genci Tekme Tokat Dövdü

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde yaşanan olayda, zeytin yağı satan seyyar satıcıya yardım etmek isteyen genci, zabıtalar tekme tokat dövdü.

Bölge Gündem’in haberine göre, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşanan olayda, zabıta ekipleri zeytin yağı satan seyyar satıcının tezgahını kaldırmasını istedi. Seyyar satıcıya yardım etmek isteyen genci zabıta ekipleri tekme tokat dövdü. Yaşananlar çevredeki vatandaşların kameralarına yansıdı.

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, esnafın kaldırım üzerine koyduğu eşyalar ile seyyar satıcıların tezgahlarını kaldırmak için denetime çıktı. Denetime çıkan memurlar, Gebze Şehit Numan Dede Caddesi üzerinde duran ve zeytin yağı sattan seyyar satıcının tezgahını kaldırmasını istedi. Satıcı bu duruma tepki gösterirken, o sırada yoldan geçen A.E. isimli genç seyyer satıcıya destek verdi. Bu yaşananlardan sonra zabıta ekipleri ile seyyar satıcı ve A.E. arasında tartışma çıktı.

UZAKLAŞTIRMAK İSTERKEN SALDIRMAYA BAŞLADILAR

Tartışmanın yaşandığı sırada Zabıta ekipleri seyyar satıcının tezgahını belediye aracına yükledi ve A.E.’yi de uzaklaştırmak istedi. Zabıta ekipleri A.E.’yi uzaklaştırmak isterken tekme tokat saldırmaya başladı. Çok sayıda zabıta görevlisinin saldırdığı genç çocuk çevredekilerin yardımı ile olay yerinden uzaklaştırıldı. Bu anlar vatandaşlar tarafından kayıt altına alındı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı