Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?

Bir günde ikiye katlanan Klever Coin merak edilmeye başlandı. 11 Mart günü Hong Kong’daki XT borsasın listelenen Klever (KLV), 24 saatlik zaman diliminde yüzde 87 oranında artış gördü ve aynı gün 0,166 dolara çıkarak ATH yaptı. Peki 22 Mart’ta KFI madenciliğini başlatacak olan Klever, nedir? Klever (KLV) grafiği, google arama trend durumu haberimizde
Takip et
Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Klever (KLV) fiyatı, aylık grafikte yüzde 1.685, 14 günlük grafikte 874, haftalık grafikte ise 566 oranında yükseldi. KLV token, gün içerisinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı.

635 milyon dolarlık piyasa değeri bulunan KLV, 41 milyon dolarlık işlem hacmi gördü.

Klever Hakkında

Bugün için Klever fiyat $0,163205 24 saatlik ticaret $42.300.807 hacmiyle şeklindedir. Fiyat son 24 saatte 89.7% artmıştır.It has a circulating supply of 4 Milyar KLV coins and a max supply of 10 Milyar. KuCoin, şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır.

Klever uygulaması, Bitcoin (BTC), TRON (TRX), Ethereum (ETH) ve diğer en iyi tokenler, madeni paralar ve kripto para varlıklarını destekleyen blok zinciri için basit, güvenli bir p2p kripto cüzdanıdır.

Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?

22 Mart’ta KFI madenciliğini başlatacak olan Klever, nedir?

Klever; Klever OS, Klever App ve Klever Swap&Exchange’den oluşur. Klever OS, kripto para cüzdanı için işletim sistemidir. Geliştiriciler; uygulama, mobil cihaz, giyilebilir teknoloji gibi birçok cihazda bu sistemi kullanabilirler.

Klever App, Klever OS üzerine kurulu olan uygulama katmanıdır ve kullanıcılar bu katmanda çeşitli uygulamaya ve hizmete erişebilir. App; Bitcoin, Tron, Ethereum, Binance Coin, Litecoin’in de içinde bulunduğu 10 binden fazla kripto varlığı destekler. Kredi kartıyla kripto para alımına izin verir.

Ayrıca platform; Binance Smart Chain, Polkadot, Cardano, Stellar, SysCoin, EOS ve VeChain ile entegrasyon sağlamak için çalışmalar yapıldığını söylüyor.

Klever Swap&Exchange, kullanıcıların alım-satım işlemlerini yapmasına olanak tanıyan, otonom botlara sahip bir borsadır. Borsa, yüksek güvenlik ve saniyede 1 milyonun üzerinde işlem kapasitesi vadeder.

Klever, 200’den fazla ülkede 30’un üzerinde dilde hizmet vermektedir. Stake yapılabilen platformda saatlik getiri elde edilebilmektedir. Dapp tarayıcısı ile merkeziyetsiz hizmetlere erişme imkanı verir.

Ağın yerel tokenı KLV; staking ödülünün yanı sıra transfer, borsa, swap, P2P gibi işlem ücretlerini öder. Ayrıca KLV ağdaki yeni projeler için de kullanılmaktadır. KLV tokenın toplam arzı 10 milyarken dolaşımdaki arzı 3.9 milyardır

KLV Nerede Listeleniyor?

KLV tokenı listeleyen borsalar arasında; KuCoin, Digifinex, CoinEx, Bitrue, PoloniDEX, TronTRADE, Bittrex bulunmaktadır.

Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?

Toplam Mevcut Klever Miktarı 10.000.000.000
Market Hacmine Göre Sırası 213
Klever Toplam Market Hacmi TL 4.066.056.616 ₺
Klever Toplam Market Hacmi USD 544.857.907 $
KLV Piyasa Değeri Grafiği
Klever Son 24 Saatlik Market Hacmi 23.312.117 ₺

Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?

Klever Özellikleri

Klever, kullanıcının özel anahtarlarını tamamen koruyan gelişmiş güvenlik mekanizmaları kullanır ve özel anahtarları ve hassas verileri,
şifreleme için en son askeri sınıf teknolojiyi kullanarak yalnızca kullanıcının özel cihazında kullanılabilir hale getirir. Bu, Bitcoin, TRX ve diğer kripto ve TRX jetonlarınıza gerçekten sahip olduğunuz ve bunları kontrol ettiğiniz anlamına gelir. Klever dahil hiçbir üçüncü şahıs, özel anahtarlarınıza erişemez veya kullanıcının yapmaya karar verdiği herhangi bir işlemi kısıtlayamaz. Madeni para ve jeton işlemleri doğrudan, güvenli, emniyetli ve hızlıdır ve anında blok zincirine kaydedilir.

P2p Bitcoin (BTC) için Klever desteği SegWit teknolojisini kullanır, bu da coin transferinin cüzdanda daha hızlı ve daha güvenli olduğu anlamına gelir.

Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?

* Tam Gizlilik: Kişisel bilgi gerekmez, oturum açma veya kaydolma yoktur
* Blok zinciri ve kripto para birimi için hepsi bir arada cüzdan mobil uygulaması
* Sektör lideri uygulama içi destek ve yardım merkezi
* Ücret yok – Evet, bu doğru – gönderme ve alma ücretsizdir
* Basit ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü, hızlı ve sezgisel bir deneyim sağlar
* Anahtarlarınız size aittir ve yalnızca size ÖZEL – Kriptonuz gerçekten SİZİN
* Tamamen merkezi olmayan p2p cüzdanı ve dijital merkezi olmayan ekonomiye ağ geçidi
* Optimize edilmiş push bildirimleri, işlemler işlendikten sonra anında bildirimlere izin verir
* Dijital parayı bir mobil cihazda tutmak için en güvenli ve güvenilir kaynak
* QR kodlarıyla entegrasyon, hızlı tarayıcı / okuyucuyu etkinleştirdi
* Bitcoin ve diğer popüler kriptolar için işlem geçmişi
* Yüz Kimliği ve parmak izi gibi daha güvenli güvenlik mekanizmasıyla uygulamanın kilidini açın ve tüm işlevlere erişin

KLEVER GOOGLE ARAMA TREND GRAFİĞİ

Klever Coin Nedir? Klever (KLV) Ne zaman KFI madenciliğini başlatacak?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.