Klasik Araba Tutkunları Kayseri’de Buluştu

Bu yıl dördüncüsü organize edilen Kayseri Klasik Otomobil Festivali’ne Türkiye’nin her yerinden klasik araba severler katılım gösterdi.

Klasik Araba Tutkunları Kayseri’de Buluştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kayseri, Türkiye’nin her yerinden akın eden klasik otomobil tutkunlarına ev sahipliği yaptı. Melikgazi Belediyesi ve Erciyes Klasik Otomobilciler Derneği tarafından organize edilen etkinliğe, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından klasik otomobil geldi. 150’den fazla klasik araba sahili etkinlikteki yerini aldı.

Festivalin kapanış töreninde bir konuşma yapan Erciyes Klasik Otomobilciler Derneği Başkanı Kemal Nakipoğlu, organizasyonda yer alan herkesin ortak buluşma noktalarının klasik arabalar olduğunu dile getirdi.

TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNDEN KATILIM

Nakipoğlu, birçok ilden katılım gerçekleştirildiğini belirtirken, bu katılımın sadece Kayseri’den olmamasının esas mutluluk kaynağı olduğunu söyledi. Hurda bir arabayı, insanların hayranlıkla baktığı bir araba haline getirdiklerini ve bu uğurda en az 40 bin lira harcadıklarını söyleyen Nakipoğlu, “Bu güzel arabaları sadece garajlarımızda saklayamayız. İnsanların bu güzellikleri görmesini istiyoruz” dedi. Organizasyon, Ayna grubunun konseriyle birlikte tamamlandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.