adplus-dvertising

Kızına uyuşturucu madde satan şahsı döverek karakola götürdü

Avcılar’da kızına uyuşturucu madde satan şahsın mesajını yakalayan baba, zanlıyı döverek karakola götürdü. Meydana Gelen o dakikalar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Kızına uyuşturucu madde satan şahsı döverek karakola götürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün öğle saatlerinde Avcılar Merkez Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre, Oğuzhan İ. adlı baba, bir süredir kızının hareketlerinden şüphelenerek takibe aldı. Kızının mesajlaştığını gören baba elinden telefonu alarak mesajları okumaya başladı. Baba bir kişinin kızına uyuşturucu madde sattığını öğrenince şoke oldu. Oğuzhan İ. şüpheli ile mesajlaşmaya başladı. Bağcılar’dan motorla gelen şüpheli için baba apartmanın aşağısında pusu kurdu. Çevrede motorla tur atan zanlının arkasından yaklaşan baba, bir anda motordan düşürerek dövmeye başladı. Çevredeki vatandaşlarda vaziyeti görüp zanlıyı dövmeye başladı.

Döverek karakola götürdü

Sinirden deliye dönen baba, bütün cadde boyunca zanlıyı döverek karakola sürükledi. Çevredeki vatandaşlar otomobil ile destek olarak şahsı karakola götürdüler. Cadde üstünde esnaf olan Yıldız Erden, ise o dakikaları anlattı.

Erden, “Adam kızının telefonunda, başkasının ona uyuşturucu sattığını yakalıyor. Şahıs kıza mesaj atıyor ‘Kaç adet getireyim?’ diyerek. Kızın babası da ’10 adet getir’ diyerek mesaj yazıyor. Adam, şahsa buranın adresini veriyor. Uyuşturucu satan çocuk Bağcılar’dan buraya geliyor. Motorla birkaç tur atıyor. O sırada adam telefonla konuşurken yüz yüze geliyorlar. Hemen yakalıyor çocuğu, ayağından sürükleyerek götürüyor. Tekme tokat çocuğu dövüyor. Buradaki esnaflar da çocuğu dövüyor. Adam polisi beklemeden, çocuğu döve döve karakola doğru götürdü” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.