adplus-dvertising

Kızılcık Şerbeti 14. bölüm fragmanı yayınlandı- Kızılcık Şerbeti yeni bölüm tanıtımı

Show Tv'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Kızılcık Şerbeti son bölüm ne oldu? Cuma akşamı yayınlanacak olan Kızılcık Şerbeti 14. bölüm fragmanı haberimizde
Takip et
Kızılcık Şerbeti 14. bölüm fragmanı yayınlandı- Kızılcık Şerbeti yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kızılcık Şerbeti 13. bölümde Pembe ve Abdullah bu terk edişi önceleri geçici olarak düşünüp çok dert etmeseler de zaman geçip bir barışma olmayınca duruma el atmak gereği duyarlar. Ancak onların çabaları da pek etkili olmayacaktır. Doğa üzgün ama kararlıdır.

Alev’in kaza geçiren çocuğun kardeşlerini sünnet ettirmesi olayına dahil olan Abdullah yine farkını ortaya koyacak, yaklaşımı Alev’i her zamanki gibi etkileyecektir.

Nursema ve Umut arasındaki yanlış anlaşmadan kaynaklanan sorunlar Alev’in yardımıyla çözülecektir.

Nilay ve Mustafa’nın tekne almak için giriştiği olayları duyan Abdullah çok sinirlenecek, baba oğul arası hiç olmadığı kadar açılacak, Mustafa hayatında ilk kez babasına tavır alacaktır.

Kıvılcım’ın kendinden iyice uzaklaştığını gören Ömer onunla bir araya gelmenin yolunu bulacak ve Kıvılcım’a hayatının sırrını söyleyecektir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.