adplus-dvertising

Kızılcık Şerbeti 13. bölüm full izle-Kızılcık Şerbeti son bölüm tek parça izle

Show TV'nin, yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” bu akşam 13. bölümü ile ekrana geliyor. Dizide bu hafta Doğa’nın, Fatih’i terk ederek annesinin yanına dönmesi her iki ailede de büyük çalkantılara neden oldu.
Takip et
Kızılcık Şerbeti 13. bölüm full izle-Kızılcık Şerbeti son bölüm tek parça izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kızılcık Şerbeti 13. bölüm ile bu akşam ekrana geliyor. Ekrana gelen bölümde Kıvılcım, Ömer’in kağıt üstünde de olsa evli olduğunu öğrenmesiyle yollarını ayırdı. Her ikisinin de aşk acısı yaşadığı bölümde Ömer, Leman’la en kısa sürede boşanabilmek için avukatı Can’a talimat vermişti. Dizide neler olacağını büyük bir merakla bekleyen izleyiciler Kızılcık Şerbeti 13. bölüm izleme bilgilerini araştırıyor…

KIZILCIK ŞERBETİ 13. BÖLÜM ÖZETİ

Pembe ve Abdullah bu terk edişi önceleri geçici olarak düşünüp çok dert etmeseler de zaman geçip bir barışma olmayınca duruma el atmak gereği duyarlar. Ancak onların çabaları da pek etkili olmayacaktır. Doğa üzgün ama kararlıdır.

Alev’in kaza geçiren çocuğun kardeşlerini sünnet ettirmesi olayına dahil olan Abdullah yine farkını ortaya koyacak, yaklaşımı Alev’i her zamanki gibi etkileyecektir.

Nursema ve Umut arasındaki yanlış anlaşmadan kaynaklanan sorunlar Alev’in yardımıyla çözülecektir.

Nilay ve Mustafa’nın tekne almak için giriştiği olayları duyan Abdullah çok sinirlenecek, baba oğul arası hiç olmadığı kadar açılacak, Mustafa hayatında ilk kez babasına tavır alacaktır.

Kıvılcım’ın kendinden iyice uzaklaştığını gören Ömer onunla bir araya gelmenin yolunu bulacak ve Kıvılcım’a hayatının sırrını söyleyecektir.

KIZILCIK ŞERBETİ 13. BÖLÜM FULL İZLE

Cuma akşamı yayınlanan Kızılcık Şerbeti 13. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Kızılcık Şerbeti yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

KIZILCIK ŞERBETİ  YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Kızılcık Şerbeti 13. bölüm full izle-Kızılcık Şerbeti son bölüm tek parça izle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.