Kızı İçin Yol Yapan Babanın Borcu Ödeniyor

Muğla'da evlerinin bulunduğu bölgeye servis giremediği için borç alarak yol yapan Ramazan Korkut'un borcunun ödeneceğini Haluk Levent duyurdu.

6 yaşındaki kızı Gamze’yi geçtiğimiz yıl evlerinin olduğu bölüme servis giremediği için anaokuluna gönderemeyen Ramazan Korkut bu sene de aynı problemi yaşayınca kurumlardan yardım istedi. Beklediği desteği alamayan Ramazan Korkut kızı okula gidebilsin diye borçlanarak evinin bulunduğu yolun 4 kilometrelik bölümünü düzelterek servis aracı için uygun bir yol yaptı.


YARDIM GECİKMEDİ

Medyada oldukça ses getiren bu olay sonrası ise bir yardımsever Haluk Levent’i aradı ve borcu ödemek istediğini belirtti. Bunun üzerine baba Korkut yaptığı açıklamada herkese teşekkür etti ve Haluk Levent’in kendisini ziyaret edeceğini söyledi. Haluk Levent’in kendisini telefonla aradığını ifade eden Korkut, “Bu ayın 21’inden sonra beni ziyarete gelecekmiş, Görevlendirdiği birkaç kişinin yanıma gelip hesap numaramı alacaklarını söyledi. Borçlarımın hepsinin ödeneceğini söyledi. Sürekli hayırsever insanlar arayıp hesap numaramı istiyorlar. Herkese teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı