Kızgın Fil Küçük Çocuğu Ezerek Öldürdü!

Hindistan’da Nisan ayında 5 kişinin yaşamını yitirdiği fil saldırısının ardından dün akşam saatlerinde yine dehşet dolu anlar yaşandı. Bir evin duvarını yıkan fil, küçük bir kız çocuğunu hortumuyla yatağından kaldırıp metrelerce sürükledi ve ezerek öldürdü.

Hindistan’da dün akşam saatlerinde korkunç bir olay meydana geldi. Bir evin duvarını yıkarak, çocukların odasına giren fil korku dolu anlar yaşattı. 3 kardeşin kaldığı odaya giren fil, evin en küçük çocuğunu hortumuyla dışarı sürükledi. Duvarın üzerine yıkıldığı iki kardeş içeride kalırken, filin dışarı sürüklediği 7 yaşındaki talihsiz çocuk ezilerek yaşamını yitirdi. Ne olduğunu anlayamadan çocuklarının odasına giren aile karşılaştığı manzara karşısında dehşete kapıldı.

YATAĞINDAN SÜRÜKLENEREK ÖLDÜRÜLDÜ

Korku dolu anlar yaşayan anne ve baba hemen sağlık ekiplerini olay yerine çağırdı. Uyuduğu sırada yatağından sürüklenerek dışarı çıkarılan 7 yaşındaki talihsiz kız çocuğu olay yerinde hayatını kaybederken, kardeşleri ise tedavi altına alındı. Kısa süre sonra olay yerine toplanan kalabalık 7 yaşındaki küçük kız çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı.

Geçtiğimiz aylarda yine Hindistan’da bir fil saldırı daha meydana gelmişti. Bir evin duvarını yıkan fil 3 kişilik bir aileyi yok etmiş, olay yerinden kaçarken karşısına çıkan 2 kadını da metrelerce sürükledikten sonra ezerek öldürmüştü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı