Kız Meselesi Silahlı Saldırıya Dönüştü

Bursa’nın Nilüfer İlçesinde silahlı saldırı gerçekleşti. Kız arkadaşlarına baktıklarını iddia ettikleri 2 kişiye silahlı saldırıda bulunan 3 kişi polis tarafından aranıyor.

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bir gece kulübünde yaşanan olayda, 3 kişi kız arkadaşlarına baktıklarını iddia ettikleri 2 kişiye kurşun yağdırdı. Saldırıda bir kişi yaralanırken, saldırıyı yapan 3 kişi olay yerinden kaçtı. Saldırı yerine polis ve ambulanslar gönderildi.

Gelen bilgilere göre kız arkadaşlarıyla beraber gece kulübüne giden 3 saldırgan, yan masadaki 2 kişinin kız arkadaşlarına sarktığını iddia etti. Aralarında tartışma çıkan 2 grup, gece kulübünden çıkarıldı. Daha sonra arabayla 2 kişiyi bulan saldırgan grup, kurşun yağdırıp olay yerinden uzaklaştı. Vurularak yaralanan şahıs ve arkadaşı da kendi arabalarına binip olay yerinden uzaklaştı.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Bölgeye gelen polisler güvenlik önlemi alırken, 9 adet mermi kovanı buldu. Silahlı saldırı anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, arabanın arka kapısından çıkan kişi, tartıştıkları 2 kişiye kurşun yağdırıp tekrar arabaya biniyor. Olay yerini incelemeye alan polis güçleri daha sonra eğlence mekanlarını kapattı. Saldırı hakkında soruşturma başlatan polis ekipleri, kaçan saldırganları gözaltına alabilmek için de arama çalışması başlattı. Yaralanan şahsın daha sonra hiçbir hastaneye gitmediği tespit edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı