Kız Kardeşini Önce Öldüresiye Dövdü Sonra Bıçakladı

Adıyaman’da gerçekleşen olayda bir ağabey, kız kardeşini önce dövdü, sonra da bıçakladı.

Kız Kardeşini Önce Öldüresiye Dövdü Sonra Bıçakladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adıyaman’da sebebi henüz belirlenemeyen olayda bir ağabey, kız kardeşini sokak ortasında dövdü. Hızını alamayan ağabey daha sonra da bıçağına davrandı. Kız kardeşini elinden ve kolundan bıçaklayan cani ağabey, çevredeki vatandaşların gelmeye başlamasıyla birlikte, olay yerinden arabasıyla kaçtı.

Vatandaşların ilk müdahalesini yaptığı genç kız daha sonra 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri ise soruşturma başlattı. Cani ağabey halen aranıyor.

ÇIĞLIK SESLERİNE UYANDILAR

Gelen bilgilere göre iki kardeş önce arabada tartışmaya başladılar. Ağabeyinin tokat ve yumruklarına maruz kalan A.K. isimli kız kardeş kendisini arabadan aşağıya attı ve koşarak kaçmaya başladı. Arabayı durdurduktan sonra inip kız kardeşini yakalayan ağabey, A.K.’yi öldüresiye dövdü. Öfkesini atamayan cani adam daha sonra da bıçağına davrandı. Yaşanan boğuşmada kız kardeş kollarından ve ellerinden bıçaklandı. Çevredekilerin çığlık sesleri üzerine mahalleye inmelerinin ardından psikopat ağabey, kız kardeşini orada bırakıp arabayla olay yerinden kaçtı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.