Kız Davası, 19 Yaşındaki Mert Karaman’ı Canından Etti

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yeni Yalı Mahallesi’nde dün akşam kız meselesi yüzünden boş bir arsada buluştukları öğrenilen F.Ö. isimli şahıs ile Mert Karaman (19)’ın kavgası cinayetle sonuçlandı. F.Ö.’nün yanında getirdiği bıçağı Mert Karaman’ın göğsüne ve karnına sapladığı ve öldürdüğü tespit edildi.

Kocaeli’nin Körfez İlçesi Yeni Yalı Mahallesi’nde dün gece yaşanan cinayetin, kız meselesi yüzünden işlendiği ortaya çıktı. 19 yaşındaki Mert Karaman ve F.Ö., boş bir arsada buluşarak kız meselesi için kavga etmeye başladılar. Kanlı biten kavgada Mert Karaman yaşamını yitirdi.

KIZ MESELESİ İÇİN BOŞ ARSADA KOZLARINI PAYLAŞMIŞLAR

Olay gece saatlerinde Yeni Yalı Mahallesi’nde yaşanırken, Mert Karaman ve F.Ö.’nün kız meselesi yüzünden hesaplaşmak için buluştukları ortaya çıktı. Bıçakla karnından ve göğsünden yaralanan Mert Karaman, yakınlarının olayı fark etmesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Hastaneye götürülürken yol üzerinde denk geldikleri ambulansa alınan Karaman, Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Buradaki tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Polis ekipleri katil zanlısını bulmak için geniş çağlı operasyon başlattı. İzmit yolunda yakalanan katil zanlısı F.Ö. ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı