Kız Çocuğuna Hamile Kaldığı İçin İşkence Gördü

Antalya'da genç bir kadın kız çocuğuna hamile kaldı. Dini nikahlı kocasının erkek çocuk istemesi üzerine işkenceye maruz kaldı.

Antalya’da akıl almaz bir olay meydana geldi. Genç kadın kız çocuğuna hamile kalınca hayatı cehenneme döndü. İbrahim E. isimli dini nikahlı kocası sırf erkek çocuk istiyor diye genç kadına işkence etti. Eve kapatılan genç kadın gördüğü şiddetin ardından beyin kanaması geçirdi ve başına 28 dikiş atıldı. Genç kadın 4 kez uzaklaştırma kararı aldırmasına rağmen İbrahim E.’den kurtulamadı. İbrahim E. isimli şahsın kendisini öldürmesinden korkan genç kadın, “Erkek çocuk istiyordu. Kız çocuğuna hamile olduğumu öğrenince şiddet başladı. Benim ve ailemin can güvenliği yok” dedi.

İŞKENCECİ ADAMLA YAŞAMAYA DEVAM ETTİ

Antalya’da bir otelde çalışan genç kadın dini nikah ile birlikte olduğu kocasından hamile kaldı. Bebeğim kız olduğunu öğrenmesiyle şiddet görmeye başlaması bir oldu. İddiaya göre işkenceci adamın eski eşinden 3 kızı bulunuyordu ve genç kadından erkek çocuk istiyordu. Gonca Sadıklı isimli genç kadın, yaşadığı acıya rağmen sevdiği İbrahim E. ile yaşamaya devam etti.

İddiaya göre alkol ve kumar alışkanlığı bulunan İbrahim E., bebeğin cinsiyetinin kız olduğunun ortaya çıkmasıyla genç kadına şiddet uygulamaya başladı. Her akşam sevgilisinden şiddet gören Gonca Sadıklı, yaşadığı acıya rağmen sevdiği İbrahim E. ile yaşamaya devam etti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı