Kız Arkadaşından Ayrıldı, Çantasına Taş Doldurup Denize Atladı

Çanakkale’de Yusuf Şahin isimli bir genç, kız arkadaşına attığı mesajın ardından sırt çantasını taşla doldurup denize atlayarak intihar etti.

Mersin’in Silifke ilçesinde yaşayan Yusuf Şahin (19), geride bıraktığımız sene üniversite sınavına girip kazandı fakat daha iyi bir eğitim alabilmek amacıyla ikinci bir sınava girmek istedi. Bu dönemde internet mecrasında oyun oynarken bir kızla tanışan ve bir süre kızla arkadaşlığına devam eden Şahin, İstanbul’a kız arkadaşını görmek için gideceğini ifade etti. İstanbul’da 1 hafta kalmasının ardından Silifke’ye giden Yusuf Şahin, ailesine üniversiteye gideceğini söyledi. Şahin, ek kontenjandan tercihini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Bölümüne gerçekleştirerek babası Barbaros Şahin ile beraber Çanakkale’ye gidip yurda kayıt oldu. Baba Barbaros Şahin ise Silifke’ye geri döndü.

OĞULLARININ ÖLÜM HABERİNİ ALDILAR

Ailesi birkaç gün ardından konuştukları oğulları daha sonra telefonlara yanıt vermeyince merak edip yurt görevlilerine ulaştı. Baba Barbaros Şahin oğlunun yurda gitmediğini haber alınca eşi Yüksel Şahin’i de yanına akıp Çanakkale’ye gitti. Şahin çifti, burada yalnızca 6 gün üniversite yaşamı olan oğullarının öldüğünü öğrendi.

ÇANTASINA TAŞ DOLDURUP İNTİHAR ETTİ

Çanakkale’nin Kepez sahilinde balıkçılarca sırtında içi taşla dolu bir çanta ile denizden çıkarılan Yusuf Şahin’in en son kız arkadaşına, “Ne sevmeyi becerebiliyorum ne başka bir şeyi, niçin yaşıyorum ki, istemiyorum yaşamak. Senin için başkaları olduysam istemiyorum yaşamak. Seni ölene dek seveceğimi söylemiştim. Ben başkaları gibi değildim. Seni tüm kalbimle sevmiştim. Elveda sevgilim, seni çok seviyorum” mesajını atıp fotoğrafını gönderdiği meydana çıktı. Yusuf Şahin’in öldüğü gün Çanakkale’de güvenlik kameraları tarafından da kaydedildiği tespit edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı