Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinden yeni kareler!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci’nin birlikte kamera karşısına geçtiği, dijital platformda yayınlanacak olan ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinden yeni kareler geldi.
Takip et
Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinden yeni kareler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran’ın yer aldığı yeni dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik oturuyor.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinden yeni kareler!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, dijital platformda yayınlanacak olan ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinin çekimleri İzmir Foça’da devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinden yeni kareler!

Yazar kadrosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı oluşturduğu dizinin adı henüz belli olmadı. Şimdilik Bir Denizaltı Hikâyesi” adıyla anılan yapım, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu alıyor.

YENİ KARELER GELDİ Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinden yeni kareler!

Geçtiğimiz günlerde setten ilk görüntülerin sosyal medyada paylaşıldığı diziden yeni kareler de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Çekimlerden gelen yeni fotoğraflarda; Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’ye yönetmen Tolga Karaçelik’in de eşlik etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni projesinden yeni kareler!

Kıvanç Tatlıtuğ, son olarak ‘Çarpışma’ dizisinde ‘Kadir Adalı’ karakterine hayat vermişti. Özge Özpirinçci ise ‘Kadın’ dizisinde ‘Bahar’ı canlandırmış ve ardından başka bir projede rol almamıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.