Kıvanç Tatlıtuğ Hayranlarını Şaşırtacak

Son reklamı için gitar çalmayı öğrenen ve hayranlarını şaşırtan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni reklamıyla da hayranlarını şaşırtmaya devam edecek. Gelecek hafta yayınlanacak reklam filminin yeni sürprizlerle geleceği öğrenildi.

Oyunculuk kariyerinden önce modellik yapan ve Best Model Of The Turkey ve Bets Model Of The World yarışmalarında birinci seçilen Kıvanç Tatlıtuğ, marka yüzü olduğu ünlü bir giyim markasının yeni reklamında oyunculuğuyla modelliğini birleştirecek.

DAHA ÖNCE DE GİTAR ÇALMIŞTI

Bir önceki reklam filminde gitar çalarak hayranlarını şaşırtan ve büyük beğeni toplayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni reklam filmiyle de hayranlarını şaşırtacak. Reklam filminin içeriği henüz bilinmezken, Tatlıtuğ’un yine hayranlarını şaşırtacak sürprizlerle ekrana çıkacağı öğrenildi.

TÜRKİYE’DE Kİ TEK HOLLYWOOD TARZI OYUNCU ”O”

Kıvanç Tatlıtuğ, sevenlerini şaşırtmayı seven ve iyi bilen bir isim. Gümüş, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Ezel, Kelebeğin Rüyası, Kurt Seyit ev Şura, Cesur ve Güzel ile en son Organize İşler 2 yapımında yer alan ve her yapımda farklı bir kilo, farklı bir tarz, farklı bir ses tonu ve farklı bir duruşla seyircinin karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, adeta her yapımın altından kalkabilen ve hiçbi rolde sırıtmayan nadir ünlülerimizden.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı