Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’i Mankenle Otelde Aldattı Mı?

Kıvanç Tatlıtuğ’un, eşi Başak Dizer’i bir otel odasında manken Sara Sampaio ile aldattığı iddiaları ortalığı karıştırdı.

Başak Dizer ile 2017 senesinde evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili ortaya atılan iddialar bitmek tükenmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Başak Dizer’in hamile olduğu yönünde çıkan haberlerin ardından şimdide Kıvanç Tatlıtuğ’un eşini aldattığı iddia ortaya atıldı.

Beyaz TV ekranlarında yer alan Söylemezsem Olmaz televizyon programında ortaya çıkan dedikodulara göre Tatlıtuğ, bir reklam filminde birlikte oynadığı güzel manken Sara Sampaio ile kısa süreli bir yasak aşk yaşadı.

AYNI ODADA SABAHLADILAR İDDİASI

İddialara göre birlikte kısa bir tatil yapan Sara Sampaio ve Tatlıtuğ, kaldıkları otele ayrı ayrı geldiler fakat daha sonra aynı odada buluştular. Bir internet sitesinde yer alıp Beyaz TV ekranlarında konuşulan haberle ilgili Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’den henüz bir açıklama gelmedi.

Tatlıtuğ ve eşi haklarında ortaya atılan bebek iddialarını geçtiğimiz günlerde yalanlamıştı. Ancak güzel manken hakkında ortaya atılan iddialarla ilgili ne zaman açıklama yapacağı, ünlü oyuncunun takipçileri tarafından merakla bekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’i Mankenle Otelde Aldattı Mı?

Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’i Mankenle Otelde Aldattı Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı