Kitaptaki “Asit” Skandalı Yüzünden Satışlar Dibi Gördü

En çok satanlar listesinde üst sıraları zorlayan kitap, tartışmaların gölgesinde son baskısıyla üç haftada bin 100 adet satabildi.

Her fırsatta kendi ayaklarının üzerinde durmak istediğini ifade eden Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkardığı kitapla gündeme gelmişti. Ancak Subaşı’nın kitapla kullandığı skandal ifade, son baskıda satışların dibi görmesine neden oldu.


Acun Ilıcalı ile hayatını birleştirip daha sonra boşanması ile Türkiye’de önemli bir magazin figürü haline gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda herkesi şaşırtarak piyasaya kendi adını taşıyan bir kitap sürdü. Satış listelerinde ilk sıralara yerleşen kitap, içerisinde yer alan skandal bir ifade nedeniyle büyük tartışma yarattı. Toplatılması gündeme gelen kitapla ilgili herhangi bir yasal adım atılmazken, halk gereken cevabı verdi. Listelerde üst sıralarda yer alan kitap, tartışmaların gölgesinde kaldı ve ikinci baskısı ile üç haftada ancak bin 300 adet satılabildi.

ÖZÜR METNİ DE İŞE YARAMADI

Şu sıralar kitabı için imza günleri düzenleyen Şeyma Subaşı, skandal ifade nedeniyle Instagram hesabından bir özür metni yayınlamıştı. Önümüzdeki dönemlerde bir kitap daha çıkaracağı konuşulan Subaşı’nın, adını taşıyan kitabın ilk baskısından ciddi bir gelir elde ettiği söyleniyor. Subaşı, kitaptan ne kadar kazandığı yönündeki soruları yanıtsız bırakıyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı