adplus-dvertising

Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günleri ekrana gelen iddialı dizilerin arasındaki reyting savaşında kendine yer bulabilen Kırmızı Oda 35. yeni bölümü için heyecan dorukta. Peki Kırmızı Oda 35.bölümde neler oluyor?
Takip et
Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda’nın 35. bölüm için beklenen fragman izleyicisiyle buluştu. Cuma günleri reytingleri altüst eden ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Kırmızı Oda’nın 35. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

KIRMIZI ODA DİZİSİNDE YAŞANANLAR

Doktor Hanım, eşi Zafer’le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal’in (Esra Ronabar) zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise (Yiğit Özşener) evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım’ı şaşırtır.

Recai (Gökhan Yıkılkan), eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı’nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. Doktor Hanım da Recai’nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır.

Sadi’nin (Erkan Petekkaya) Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

Diğer yanda Piraye ve Deniz, aldıkları önemli kararı kliniğe duyurur.

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI KİMLER?

Binnur Kaya

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.