Kırmızı Oda Sadi’nin aşkı Azra kim? Azra’nın gerçek hikayesi ne?

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da Azra karakteri izleyenlerin ilgi odağı oldu. Azra hakkında Kırmızı Oda Azra kim, konusu merak edildi. Peki, Kırmızı Oda Azra kim? Küçük Oyuncu adı ne? İşte, detaylar...
Takip et
Kırmızı Oda Sadi’nin aşkı Azra kim? Azra’nın gerçek hikayesi  ne?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda dizisinde Azra karakteri Delikanlı Sadi’nin Hamdi Baba’nın kız kardeşi çıktı! Hamdi Baba’nın kız kardeşi Azra, Delikanlı Sadi’nin küçüklük aşkı olacak! Delikanlı Sadi ve Azra arasında aşk ekrana kitledi.

Delikanlı Sadi’ye. Miço’nun gidişini kabullenemeyen Sadi, Hamdi Baba ile yaşadıklarını anlattı. Hamdi Baba’nın peşinden ayrılmamış Sadi. Nereye giderse peşinde gitmiş hatta Hamdi Baba vurulduktan sonra işlerin belli bir kısmını da devralmış Delikanlı Sadi.

Sadi’nin sürekli sevgi sözcüklerle  yere göğe sığdıramadığı eşiyle nasıl tanıştığı ortaya çıktı.

Kırmızı Oda Sadi’nin aşkı Azra kim? Azra’nın gerçek hikayesi  ne?

AZRA’NIN GERÇEK HİKAYESİ NE?

Hamdi Baba’nın kız kardeşi Azra, Delikanlı Sadi’nin ilk aşkıdır. Delikanlı Sadi ve diğer çocukların kurtarıcısı Hamdi Baba depremde ailesini kaybetmiştir. Azra ve ikiz kardeşi sağ kurtulmuştur. Azra’nın annesi ve babası depremde vefat etmiştir. Azra, Hamdi Baba’nın kardeşi ve hayattaki en değerli varlığıdır. Delikanlı Sadi ve Azra arasındaki aşk ilk andan itibaren izleyicileri ekran karşısına kilitledi.

Azra illerde Sadi’nin eşi olur…

Kırmızı Oda Sadi’nin aşkı Azra kim? Azra’nın gerçek hikayesi  ne?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.