adplus-dvertising

Kırmızı Oda Mitra’nın hikayesi ne? Kırmızı Oda Şehrazat Mitra kim?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda'ya bugün yeni bir hikaye dahil oluyor. Kırmızı Oda'nın yeni karakteri Mitra Şerifi'yi Melisa Aslı Pamuk canlandırıyor. Kırmızı Oda Mitra Şerifi'nin hikayesi ne? Kırmızı Oda Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında? Kırmızı Oda Mitra kime aşık? Kırmızı Oda Mitra, Vahit'e mi aşık? Mitra neden kendine Şehrazat diyor? Mitra Şerifi'nin gerçek hikayesi haberimizde..
Takip et
Kırmızı Oda Mitra’nın hikayesi ne? Kırmızı Oda Şehrazat Mitra kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı Kırmızı Oda’ya bugün yeni bir hikaye dahil oluyor. Kırmızı Oda, kadrosuna Melisa Aslı Pamuk’u dahil etti. Hikayesi ile izleyicileri şaşırtacak olan Melisa Aslı Pamuk Mitra Şerifi karakterini canlandıracak. Peki, Kırmızı Oda Mitra Şerifi’nin hikayesi ne?

KIRMIZI ODA MİTRA’NIN GERÇEK HİKAYESİ NE?

Kırmızı Oda’ya gelen Mitra Şerifi “Ben kendimi çok kötü hissediyorum. İçimdeki acıyı bir türlü dindiremiyorum. Ben aşk acısı çekiyorum.” diyor.

30-35 yaşlarında oldukça çekici ve güzel bir kadındır. Kanun sanatçısıdır. Annesi İranlı babası Türk’tür. İranlı baba ve Türk annenin kızı olan Mitra’nın hayatı Tahran, Berlin, Paris ve İstanbul dörtgeninde geçer.

Felsefe eğitimi alırken aynı zamanda konservatuvara devam eden Mitra, pek çok özelliğinin yanında profesyonel olarak kanun çalmaktadır.

Baba hasreti çeken Mitra, çocukluğundan beri bir baba figürü hayaliyle büyür. En çok ihtiyacı olan şey ise güvendir. Mitra bu güveni de Vahit’ten alacak.

İranlı bir baba ve Türk bir annenin kızı olan Mitra’nın hayatı; Tahran, Berlin, Paris ve İstanbul dörtgeninde geçmiştir.

Türkiye’de İstanbul’da kalan Mitra, çok eşli bir evde dünyaya gelmiştir.

Kırmızı Oda Mitra’nın hikayesi ne? Kırmızı Oda Şehrazat Mitra kim?

Mitra’nın kliniğe gelmesiyle gelişen olaylar Doktor Hanım’ı olduğu kadar izleyiciyi de derinden etkileyecek ve hikayesindeki gizem çözüldükçe sakladığı büyük sır izleyicide şaşkınlık yaratacak.

Yeni bölümlerde Doktor Hanım’ın karşısında olacak İranlı Mitra, Vahit’e olan duygularını Doktor Hanım’a, “Bir gün kaybedeceğimi bile bile sevdim” diye anlatır.

Babasının iki eşli olması, yaşadıkları Mitra’da nasıl bir etki bırakmış hep birlikte izleyeceğiz.

MİTRA NEDEN KENDİSİNİ  ŞEHRAZAT DİYE TANITIYOR?

Mitra hayal gücü yüksel olan bir çocuktur ve hayalinde canlandırdığı kahramanın ismi Şehrazat olduğu için kendisini Şehrazat diye tanıtmıştır. Aslında gerçek adı Mitra’dır.

Kırmızı Oda Mitra’nın hikayesi ne? Kırmızı Oda Şehrazat Mitra kim?

MELİSA ASLI PAMUK KİMDİR?

Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 Hollanda Haarlem doğumludur. Türk kökenli olan Melisa Aslı Pamuk Hollanda vatandaşıdır.

2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX’da yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2011 tacını bir önceki yılın birincisi Gizem Memiç’ten alan ve aday numarası 10 olan Pamuk, organizasyonun yeni aldığı format değişikliği kararı ile Türkiye’yi 2011 yılının Eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenecek olan Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te temsil etmiştir.

Ayrıca kendisi 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda ve 58 kg olan Pamuk, 85-62-90 vücut ölçülerine sahiptir. Modelliğe on dört yaşında iken başlamıştır.

Pamuk, henüz 13 yaşında iken, 2004 yılında bir “Bos Bros. Film & TV Productions” ve “Interkerkelijke Omroep Nederland (IKON)” ortak yapımı olan, yönetmenliğini Tamara Miranda’nın yaptığı ve Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrolde Hayal adlı karakteri canlandırmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri almıştır. Türkiye deki oyunculuk kariyeri ise ilk olarak bir gsm reklamında oynamasıyla başlamış. Daha sonra 3. sezonunda olan Yer Gök Aşk adlı diziye diğer başrollerin diziden ayrılması üzerine başrol olarak geçmiştir. Aynı yıl G.D.O. KaraKedi adlı ilk sinema filminde yer almıştır. Pamuk, son olarak Yeni Hayat ve Hay Sultan adlı dizilerde rol almıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.