Kırmızı Oda Mitra ile Zafer Aşk Yaşıyor mu? Baba oğul Mitra’ya mı aşık?

Son haftalarda Kırmızı Oda Zafer ile Nihal’in gerçek hikayesi merak konusu olurken, babasından şiddet gören Baba Vahit Bey’in İranlı Mitra ile olan hikayesi izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Oda Mitra ile Zafer aşk yaşadı mı? Kırmızı Oda dizisinde Zafer ile Şehrazat
Takip et
Kırmızı Oda Mitra ile Zafer Aşk Yaşıyor mu? Baba oğul Mitra’ya mı aşık?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinin son bölümünde Mitra’nın hikayesi başladı. Aşk acısına çare bulmak için Kırmızı Oda’ya giren Mitra hem ismi hem de hikayesiyle merak konusu oldu.

Ayrıca dizinin yeni bölüm fragmanında Vahit bir karar alarak Mitra’yı kendisinden uzaklaştırır. Bunun ardından Zafer ve Mitra’nın yolu kesişir. Fragman da daha önce karşılaşan ikili bu bölümde yakınlaşma yaşayacak.

Nihal Tüm Duygularını İtiraf Eder

Nihal tüm duygularını itiraf eder. Terapiye gelen Nihal ise Zafer’e olan duygularını itiraf eder. Fakat duygularının tek taraflı olduğunu söyleyen Nihal’e yorumlarda ise büyük bir destek çıkar. Dizinin yeni bölüm fragmanında Mitra ve Zafer iletişimi herkesi şaşkına çevirir. Ayrıca Vahit’in sırları izleyici tarafından da en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Kırmızı Oda dizisi yine heyecan dolu bölümü ile TV8 ekranlarından yayınlanacak.

Kırmızı Oda’da Mitra Şerifi karakterini Melisa Aslı Pamuk canlandırıyor. İran’ın önde gelen ailelerinden birine mensup babası ile Türk annesinin yollarının kesişmesini anlatan Mitra’nın Vahit Bey’le de bağlantısı olduğu ortaya çıktı. Babası müziğe ilgi duyan Mitra, bir yandan da müzik eğimi almıştır. Dizide güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un can verdiği Mitra karakterinin tüm hikayesi ise ilerleyen bölümlerde belli olacak.

30-35 yaşlarında oldukça çekici ve güzel bir kadın olan Şehrazat, kanun sanatçısıdır. Annesi İranlı babası Türk’tür. Baba hasreti çeker ve çocukluğundan beri baba figürü hayaliyle büyümüştür. En çok ihtiyacı olan şey ise güvendir ve Şehrazat bu güveni Vahit’ten alacak.

Kırmızı Oda Şehrazat ile Zafer Aşk Yaşıyor mu? Kırmızı Oda Mitra Hikayesi gerçek mi?

Madalyonun İçi kitabında geçen “Binbir Gece” bölümünde Nihal ve Zafer’in hikayesi ve Vahit Karahan’ın hayatı anlatılıyor. Kitapta “Binbir Gece Masalı” bölümleri 4 ayrı bölümde ele alınmaktadır. Birinci bölümde Nihal ile Zafer’in çocukluğu, ikinci bölümde Nihal ile Zafer’in evliliği, üçüncü bölümde Zafer’ın babası ve son olarak iyileşme süreci. Vahit Bey dördüncü bölümde okuyucu karşısına çıkıyor. Vahit Bey ile bağlantılı olarak Mitra’nın hayatı, Bin Bir Gece bölümünde okuyucunun karşısına çıkıyor.

Vahit Bey ve Mitra’nın aşk hikayesi aslında dizide anlatıldığı kadar detaylı olarak kitapta yer almıyor. Mitra’nın gerçek adı kitapta “Nurhayat” olarak geçiyor. Nurhayat karakteri, Vahit Bey’in ölümünden sonra kitapta karşımıza çıkıyor. Çünkü Vahit Bey, hastalığından dolayı otelinin zarar gördüğünü düşünerek satıyor. Ancak aile, otelin satışını iptal edip hastalık raporu ile geri almak için mücadele ediyor. Vahit Bey’in ölümünden sonra Zafer, babasının kendisine bıraktığı uzun bir itiraf mektubunu bulur. Bu mektupta Vahit Bey’in 18 yıldır Zafer ve annesinden başka bir ailesi olduğu ortaya çıkıyor. Kitapta Nurhayat ile Vahit Bey arasındaki ilişkinin başlangıcı ve Nurhayat’ın ailesi hakkında herhangi bir detay yer almıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.