Kırmızı Oda 31.bölüm fragmanı yayınlandı

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanan Kırmızı Oda diziye yeni eklenen oyuncularla farklı hikayelere sahne oldu. 2 Nisan 2021 Cuma akşamı yayınlanacak olan Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Kırmızı Oda 31.bölüm fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8’in iddialı dizisi Kırmızı Oda, bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitledi. 26 Mart Cuma akşamı 30.bölümü ekrana gelen dizinin 31.bölüm fragmanı ise merak konusu oldu.

Kırmızı Oda 30. bölüm özeti

Doktor Hanım, eşi Zafer’le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal’in (Esra Ronabar) zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışır. Zafer ise (Yiğit Özşener) evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım’ı şaşırtır.

Recai (Gökhan Yıkılkan), eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı’nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul eder. Doktor Hanım da Recai’nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışır.

Sadi’nin (Erkan Petekkaya) Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkiler. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirir.

Diğer yanda Piraye ve Deniz, aldıkları önemli kararı kliniğe duyurur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.