Kırmızı Oda 30. bölüm tek parça full izle

Kırmızı Oda 30. bölüm 26 Mart izle seyircisi ile Cuma günü buluştu. Diziye yeni dahil olan Nihal ve Zafer karakterleri ilgi çekmeyi başardı. Ekranların en sevilen dizilerinden Kırmızı Oda 30. bölümünde son bölüm tek parça haberimizde.
Takip et
Kırmızı Oda 30. bölüm tek parça full izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda 30. bölüm her Cuma olduğu gibi 26 Mart 2021 Cuma saat 20:00’de TV8’de yayınlandı

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kırmızı Oda’nın son bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz), karşısına çıkan Gümüş Teyze (Zeynep Eronat) ile birlikte yeni bir hayat kurma mücadelesini Doktor Hanım’la paylaşırken, başından geçen her şeyi Fahri’ye anlatıp anlatmama konusunda ikilemde kaldı.

Doktor Hanım karşısında kendinden emin bir Nazlı (Pınar Deniz) görüp sevinirken; Recai (Gökhan Yıkılkan) Doktor Hanım’dan, Nazlı’yı evliliklerinin devamına ikna etmesini istedi.Sadi (Erkan Petekkaya), sokaklarda tanıştığı Mehmet’in kendisini nasıl koruyup kolladığını anlattı. Klinikte sazıyla söylediği türkü ise herkesi duygulandırdı.

KIRMIZI ODA 30. BÖLÜM 2 YENİ SÜRPRİZ OYUNCU
Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna ünlü oyuncular Yiğit Özşener ve Esra Ronabar katılıyor.

TV8 ekranında yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’ya 30. bölümde dahil olan Yiğit Özşener, zengin iş adamı Zafer karakterine hayat verirken; Esra Ronabar ise Zafer’in eşi ve tescilli güzel Nihal karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Eşine büyük bir aşkla bağlı olan Nihal, bayılmalarının çözümünü Doktor Hanım’da ararken, Zafer’in evlilikleriyle ilgili söylediği sözler Doktor Hanım’ı çok şaşırtacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.