Kırmızı Oda 28. son bölüm tek parça full izle!

Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda bu akşam 28. yeni bölümüyle seyircisinin karşısına çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan Kırmızı Oda'nın yeni bölümleri büyük bir heyecanla bekleniyor. Kırmızı Oda bu akşam 28. yeni bölümüyle izleyicisini ekrana kilitledi. Kırmızı Oda 28. bölüm haberimizde.
Takip et
Kırmızı Oda 28. son bölüm tek parça full izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kumru ve Sadi’nin hikayeleri yine izleyicileri derinden etkileyecek. Dizinin yeni bölümünde Kumru, Doktor Hanım’a annesini affedemediğini söylüyor. Doktor Hanım ise Nazlı’ya “Recai’den intikam almak istiyor olabilir misin?” sorusunu yöneltiyor. Kırmızı Oda 28. bölüm izleme linki sizlerle…

KIRMIZI ODA 28. YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanında; Kumru, Doktor Hanım’a annesini affedemediğini söylüyor. Doktor Hanım ise Nazlı’ya “Recai’den intikam almak istiyor olabilir misin?” sorusunu yöneltiyor.

Recai ise Nazlı’ya “Sen daha benim karımsın. Bir ay var mahkemeye.” şeklinde bağırıyor. Annesine olan kızgınlığından dolayı Kumru “Ben kızımı hiçbir zaman bırakmayacağım.” diyor ve Sadi ise sokaklardaki kötü anılarını anlatmaya devam ediyor.

KIRMIZI ODA KONUSU NE?

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.