Kırmızı Oda 28.bölüm fragmanı yayınlandı

Kırmızı Oda 27.son bölümde elemini ve ızdırabını gülüşüyle maskeleyen Sadi, babaannesinin yaşama tutunamayarak ruhunu teslim etmesiyle birlikte korkma duygusunu yitirdiğini anlattı. Kırmızı Oda son bölümde; Düştüğü yerden dimdik ayağa kalkmasını bilen Sadi’nin sokaklarda tek başına hayat sürmeye başlaması ve kaygılarından sıyrılarak sorumluluk ipini göğüslemesi içleri sızlattı. Kırmızı Oda 28.bölüm fragmanı çıktı mı?
Takip et
Kırmızı Oda 28.bölüm fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda son bölümde; Kimsesizliği ve çaresizliği iliklerine kadar hisseden Sadi, hem üvey annesinden hem de kardeşlerinden gördüğü acımasız muamele yüzünden çilelerin bitip tükenmediği bir çocukluk dönemi geçirdiğini paylaşması ciğerlere bir ok gibi saplandı. Kırmızı Oda 27.son bölümde, Evde yapılması gereken işlerin sorumluluğunu ve yardıma muhtaç babaannesinin bakımını üstlenen Sadi, gerek üvey annesinin gerekse kardeşlerinin işkencesine tek bir kelime dahi etmeden göz yumarak efkarını yüreğinin en derinliklerine gömmüştür.

Ağzıyla kuş tutsa bile kimseye yaranamayacağının bizzat farkında olsa da evden kovulma kaygısıyla elinden geleni ardına koymamaya devam eden Sadi, tatsız olayın meydana gelmesi neticesinde kardeşinin şiddetine maruz kalarak kapı dışarı edilmesi ve sabaha kadar soğuğun kalarak annesinin sımsıcak hayaliyle ısındığını anlatmasının sonrasında Kırmızı Oda 28.bölüm fragmanı bekleniyor. Üstüne titrediği ve her türlü imdadına yetiştiği babaannesinin yaşam mücadelesinde yenik düşerek son nefesini vermesiyle beraber dünyası başına yıkılan Sadi, kendisinde korkma duygusu denilen hiçbir şeyin kalmadığını ve bu defa kendi isteğiyle üvey annesinin evinden ayrılma kararı alarak sokakta yaşadığını dile getirmesinin akabinde Kırmızı Oda 28.bölüm fragmanı yayında mı?

KIRMIZI ODA 28.BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Salih Bademci, Hande Doğandemir, Melisa Sözen, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan ve Evrim Alasya gibi adların yer aldığı Kırmızı Oda 28.bölümüyle 12 Mart Cuma tarihinde saat 20:00’da TV8 kanalında seyircisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.