Kırmızı Oda 26.bölüm fragmanı yayınlandı

Kırmızı Oda 25.son bölümde insanlıktan nasibini almayan babasının, annesine bıçak saplayarak cinayet suçu işlemesiyle birlikte ceza evine yerleştirilmesi Sadi’nin en büyük travmasıdır. Kırmızı Oda son bölümde kimsesi kalmadığı için üvey annesi ve kardeşleriyle elverişsiz şartlar altında yaşam mücadelesi veren Sadi’nin çektiği zulüm hastalığının baş göstermesine zemin hazırladı. Kırmızı Oda 26.bölüm fragmanı çıktı mı?
Takip et
Kırmızı Oda 26.bölüm fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda son bölümde; Savruk bir hayat sürmesinin yanı sıra sorumluluk bilincinden ve merhamet, anlayış duygusundan yoksun olan babasının kesinlikle geri dönüşü olmayan bir hata yaparak annesinin ölümüne sebep olması Sadi’nin kanayan yarasıdır. Kırmızı Oda 25.son bölümde, Annesinin cinayete kurban gitmesi ve babasının ise hapis cezasına tabi tutulması üstüne tek başına kalan Sadi, üvey annesi ve kardeşleri ile beraber aynı çatı altında yaşamına devam etmek zorunda kalırken o dönemde yaşadığı sıkıntıları aklından silip atamamaktadır.

Hiçbir kabahatinin olmamasına karşın kardeşlerinin türlü işkencesine maruz kalan ve evde kalan yemek artıklarıyla karnını doyurup sefalet içinde yaşayan Sadi, tertemiz yüreği olan ve elinden hiçbir şey gelmese bile kendisine sımsıcak gülüşünü armağan eden kız kardeşinin sevgisiyle yaşama sımsıkı tutunabildiğini anlatmasının sonrasında Kırmızı Oda 26.bölüm fragmanı bekleniyor. Kötü muamele görmüş olsa bile üvey annesini kesinlikle suçlamayan, daima bardağın dolu tarafından bakarak onun da duygularını ve düştüğü hazin vaziyeti anlamaya çalışan Sadi’nin, her iki ailesini de darmadağın eden babasına karşı içinde dağ gibi büyüyen kin ve nefretle yüreğinin alev alev yanmasının akabinde Kırmızı Oda 26.bölüm fragmanı yayında mı?

KIRMIZI ODA 26.BÖLÜM FRAGMANI EKRANA GELDİ!

Olay örgüsü Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından yaratılan, yönetmeliğini ise Cem Karcı’nın üstlendiği OGM Pictures imzasıyla her Cuma akşamı unutulmayacak sahneleriyle TV8 ekranına taşınan Kırmızı Oda 26.bölüm fragmanı yayına girdi…

KIRMIZI ODA’DA AĞLATAN SAHNE! HERKESİ PARAMPARÇA ETTİ…

KIRMIZI ODA 26.BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Salih Bademci, Hande Doğandemir, Melisa Sözen, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan ve Evrim Alasya gibi adların yer aldığı Kırmızı Oda 26.bölümüyle 26 Şubat Cuma tarihinde saat 20:00’da TV8 kanalında seyircisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.