Kırmızı Oda 22. Bölüm İzle

30 Ocak 2021, 13:54 tarihinde eklendi
TV8 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümünden itibaren büyük ses getiren ve reyting oranlarında yayınlandığı Cuma gününe adeta damgasını vuran Kırmızı Oda dizisi çeşitli hikaye sürprizlerine devam ediyor. 29 Ocak Cuma yayınlanan bölümde Boncuk'a ne olduğu merak konusu oldu. Filme Sadi karakteri olarak dahil olan Ekan Petekkaya'da herkesi heyecanlandırdı. Kırmızı Oda 22. full bölüm haberimizde
Takip et
Kırmızı Oda 22. Bölüm İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Bu hafta yayınlanan bölüme dahil olan Sadi karakteri şimdiden çok merak edilmekte. Bir mafya babası edasıyla diziye dahil olan Erkan Petekkaya’nın performansı her zamanki gibi izleyenlerde hayranlık uyandıracak türden gözükmekte.

22.bölümde Boncuk karakterinin yürek burkan sonu gözüküyor. Son olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi diziye yeni dahil olan Sadi karakterinin detayları şimdiden izleyenleri meraklandırıyor.

Kırmızı Oda’nın 22. bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz), çocukken uğradığı tacize sessiz kaldığı için hissettiği suçluluk duygusunu Doktor Hanım’la paylaşıyor. Kliniğe uygunsuz biçimde giriş yaparak ortalığı karıştıran Sadi (Erkan Petekkaya), herkesi endişelendiriyor. İlaçları kesip gerçek hayata dönmeyi reddeden Boncuk’u (Burcu Biricik) dedeler ve Can tekrar ziyaret ediyor. Sabrı tükenen Rezzan ise bu kez kendisi Boncuk’u kliniğe getiriyor.

Kırmızı Oda 22. Bölüm İzle

‘Kırmızı Oda’ya Erkan Petekkaya damgası!

Kırmızı Oda’nın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde Erkan Petekkaya, Sadi karakteriyle diziye dahil oldu. Usta oyuncunun performansı alkış toplarken sosyal medyada da damga vurdu. Sosyal medya kullanıcıları Petekkaya’ya övgü dolu mesajlar gönderdi.

İşte Twitter’da yapılan bazı yorumlar:

“Hoşgeldin #delikanlısadi çok sempatiktin. İyin ki geldin harika oyuncu #erkanpetekkaya #TV8 #KirmiziOda”

“Erkan Petekkaya seni ayakta alkışlıyorum bu ne oyunculuk muhteşem

“Arkadaşlar bir kez daha #erkanpetekkaya oyunculuğuna kalbimi bıraktım.. aşırı iyii aşırıı”

“#ErkanPetekkaya’ya ayrı bir hayranlığım var onu #KırmızıOda’da görmek müthiş”

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.