Kırmızı Oda 21. Bölüm izle

22 Ocak 2021, 23:28 tarihinde eklendi
Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 21. bölümü yayınlandı. 22 Ocak 2021 tarihli Kırmızı Oda dizisi tek parça olarak internete yüklendi. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için dizinin 21. bölümünü izleyebileceğiniz link.
Takip et
Kırmızı Oda 21. Bölüm izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda dizisinin 21. bölümü tv8 ekranlarında 22 Ocak Cuma günü yayınlanırken yeni bölüm biter bitmez internete yüklendi.

KIRMIZI ODA 21. BÖLÜMDE NE OLACAK?

Kırmızı Oda’nın 21. bölümünde; Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’ın verdiği ilaçları içmediği için sanrıları artar. Durumu gittikçe kritikleşen Boncuk’un artık tedavisine hastanede devam etmesi kararlaştırılır. Yavuz’un peş peşe yaptığı kötülüklerden sonra sevilmeyi hak etmediğine inanmış Kumru (Aslıhan Gürbüz), Doktor Hanım’ın desteği ile kendini bağışlaması gerektiğini fark eder. Deniz ise Piraye’nin ilişkilerine temkinli yaklaşmasına içerler.

KIRMIZI ODA 20. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kırmızı Oda’nın 20 bölümünde; Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’ın verdiği ilaçlar sayesinde halüsinasyonlardan kurtulup gerçek yaşamla yüzleşir. Doktor Hanım, Doktor Ayşe’yi bu sefer kendisi ziyaret eder ve babasının ölümünden hissettiği suçluluk duygusunu, ardından aynı evi paylaştığı dayısıyla kurduğu güçlü bağı anlatır.

KIRMIZI ODA’NIN KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.