adplus-dvertising

Kırmızı Kamyon bu akşam neden yok? Kırmızı Kamyon yayından kalktı mı, yeni bölümler ne zaman?

Kırmızı Kamyon dizisi bu akşam SHOW TV yayın akışında yer almaması üzerine birçok izleyici Kırmızı Kamyon bu akşam neden yok, yayından kalktı mı, bitti mi, final mi yaptı? gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. Kırmızı Kamyon dizisi neden bugün yok? sorusu gündemde…Kırmızı Kamyon 2. bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Show TV’den Kırmızı Kamyon’un yeni bölümleriyle ilgili açıklama geldi. İşte Kırmızı Kamyon neden yok sorusunun yanıtı…
Takip et
Kırmızı Kamyon bu akşam neden yok? Kırmızı Kamyon yayından kalktı mı, yeni bölümler ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atan Kırmızı Kamyon’un çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Kırmızı Kamyon dizisiyle ilgili Show TV’den açıklama geldi. Peki ama Kırmızı Kamyon bu akşam neden yok?

Kırmızı Kamyon yeni bölüm ne zaman, yayından kalktı mı?

Kırmızı Kamyon Haziran ayının ilk haftası ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Show TV’nin, Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturan 10. Ev imzalı “Kırmızı Kamyon” dizisi yeni bölümleriyle Haziran ayında ekranlara gelecek.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.