Kırmızı halıda kavga! İrlandalı boksör ve rap şarkıcısı birbirine girdi…

New York’ta gerçekleşen 2021 MTV Video Müzik Ödülleri töreninde meşhur boksör Conor McGregor ile rap şarkıcısı Machine Gun Kelly arasında kavga çıktı. İrlandalı boksör, “Süt çocuklarıyla dövüşmem, gerçek dövüşçülerle dövüşürüm” şeklinde konuştu.
Takip et
Kırmızı halıda kavga! İrlandalı boksör ve rap şarkıcısı birbirine girdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İrlandalı boksör Conor McGregor ile Amerikalı rap şarkıcısı Machine Gun Kelly, 2021 MTV Video Müzik Ödülleri kırmızı halısında kavga etti.

33 yaşındaki sporcu, önceki gece New York’taki Barclays Center’da gerçekleşen ödül gecesinde, 31 yaşında şarkıcı Machine Gun Kelly ve sevgilisi Megan Fox kırmızı halıdayken öfkeli hareketleriyle objektiflere yansıdı.

Kırmızı halıda kavga! İrlandalı boksör ve rap şarkıcısı birbirine girdi…

McGregor, kalabalığın arasında elindeki içki bardağını fırlatırken görüntülendi. Öfkeli yüz ifadesiyle hareket eden McGregor’ı korumaların tutması ve önlemesi dikkat çekti.

Conor McGregor, geceye eşi Dee Devlin ile katıldı ve kırmızı halıda beraber poz verdi. Ödül töreninde sahneye de çıkan meşhur boksör, Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’a ödül verdi.

Kırmızı halıda kavga! İrlandalı boksör ve rap şarkıcısı birbirine girdi…

Machine Gun Kelly de cesur giysisiyle gecenin en çok konuşulan adlarından biri olan 35 yaşındaki Megan Fox ile kırmızı halıda poz verdi.

“KONUŞMAMIZA İZİN YOK”

Kırmızı halı röportajlarında Variety dergisi muhabiri, Machine Gun Kelly’ye McGregor ile aralarındaki kavganın sebebini sorunca, meşhur şarkıcı eliyle mikrofona vurarak yanıt vermemeyi tercih etti.

Sevgilisinin elinden tutarak giderken, Megan Fox da soru soran gazeteciye, “Konuşmamıza izin yok” demekle yetindi.

Entertainment Tonight’ın muhabiri de McGregor’a aynı soruyu sordu. Meşhur dövüşçü, kavganın sebebini açıklarken, “aralarında hiçbir şey olmadığını” savundu.

“SÜT ÇOCUKLARIYLA DÖVÜŞMEM”

McGregor, “O çıkageldi ve bilmiyorum. Çocuğu tanımıyorum. Benimle hiçbir şeyi olmadı. Ben yalnızca gerçek dövüşçülerle, gerçekten savaşan insanlarla dövüşürüm; ne demek istediğimi biliyorsunuz. Asla küçük süt çocuğu rap’çilerle dövüşmem. O çocuğu hiç tanımıyorum. Hakkında Megan Fox ile beraber olması dışında bir şey bilmiyorum” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.