Kırmızgül’ün Yeni Filmi Merakla Bekleniyor

Vizyona girdiği tarihten itibaren bugüne kadar yankıları süren Mucize filminin ikincisi beyaz perdede izleyici ile buluşacak.

Kırmızgül’ün Yeni Filmi Merakla Bekleniyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sanatçılığı bırakıp yönetmenliğe soyunan Mahsun Kırmızıgül, yazıp yönettiği filmlerle büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Çektiği her filmle gişe rekorlarını kıran Kırmızgül’ün en ses getiren filmi şüphesiz ki Mucize oldu. Kırmızıgül’ün hem yazıp hem yönettiği 2015’de izleyici ile buluşan Mucize filmi, beyaz perdeye girdiği andan itibaren büyük ses getirmişti.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin çekimleri Kars’ta ve İzmir’de gerçekleştirilmişti. Doğu’ya tayini çıkmış bir öğretmenin engelli bir gencin hayatına dokunuşunu konu edinen film izleyen herkese duygu dolu anlar yaşatmıştı. Filmde engelli genç karakterine hayat veren Mert Turak kusursuz oyunculuğuyla uzun süre konuşulmuştu.

VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Sinema sevenlerin uzun süredir merakla beklediği Mucize 2 Aşk filminin beyaz perdede yayınlanma tarihi belli oldu. Film 6 Aralık 2019 Cuma günü beyaz perdede vizyona girerek izleyici ile buluşacak. İlk filmde Seda Tosun’un oynadığı engelli gencin eşi Mizgin karakteri ile karşımıza bu kez Biran Damla Yılmaz çıkacak. Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Tosun’un evliliğinin ardından filmin ikinci serisinde oynayı kabul etmediği konuşuluyor.

Dilan Uğun Gül
dilanugungul@haber.com - - -

Dilan Uğun Gül 1994 İstanbul doğumludur. Lisede Radyo TV bölümünü bitirdikten sonra editörlük kariyerine başlayan Dilan Uğun Gül, İstanbul Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Çeşitli haber...

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.