Kırmızgül’ün Yeni Filmi Merakla Bekleniyor

Vizyona girdiği tarihten itibaren bugüne kadar yankıları süren Mucize filminin ikincisi beyaz perdede izleyici ile buluşacak.

Sanatçılığı bırakıp yönetmenliğe soyunan Mahsun Kırmızıgül, yazıp yönettiği filmlerle büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Çektiği her filmle gişe rekorlarını kıran Kırmızgül’ün en ses getiren filmi şüphesiz ki Mucize oldu. Kırmızıgül’ün hem yazıp hem yönettiği 2015’de izleyici ile buluşan Mucize filmi, beyaz perdeye girdiği andan itibaren büyük ses getirmişti.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin çekimleri Kars’ta ve İzmir’de gerçekleştirilmişti. Doğu’ya tayini çıkmış bir öğretmenin engelli bir gencin hayatına dokunuşunu konu edinen film izleyen herkese duygu dolu anlar yaşatmıştı. Filmde engelli genç karakterine hayat veren Mert Turak kusursuz oyunculuğuyla uzun süre konuşulmuştu.

VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Sinema sevenlerin uzun süredir merakla beklediği Mucize 2 Aşk filminin beyaz perdede yayınlanma tarihi belli oldu. Film 6 Aralık 2019 Cuma günü beyaz perdede vizyona girerek izleyici ile buluşacak. İlk filmde Seda Tosun’un oynadığı engelli gencin eşi Mizgin karakteri ile karşımıza bu kez Biran Damla Yılmaz çıkacak. Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Tosun’un evliliğinin ardından filmin ikinci serisinde oynayı kabul etmediği konuşuluyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı